2752
2734
عنوان

خونواده شوهرم کلا باهام لجن از بد من پیش شوهرم میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 47 پست
وقتی با خانواده ی خودت حرف میزنی پس آدم کم حرفی نیستی 

الان مشكل نداره،نهايتش با همين حرفاي نرم شوهرش باهاش رفتار ميكنه

بعد كم كم شوهرش رفتارهاي با خانواده ايشون تغيير ميده 

لطفا پیام خصوصی ندید! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان مشكل نداره،نهايتش با همين حرفاي نرم شوهرش باهاش رفتار ميكنه بعد كم كم شوهرش رفتارهاي با خانواد ...

والا شوهر من پر حرفه ولی وقتی میاد خونمون کم حرف میشه گاهی اوقاتم سرش تو گوشیه ولی تا به حال خانوادم حرفی نزدن 

2731
وقتی با خانواده ی خودت حرف میزنی پس آدم کم حرفی نیستی 

کم حرفم با ادمایی که نمیتونم باهاشون اخت بگیرم ، با خانواده خودمم که باید حرف بزنم دیگه ولی با خانواده شوهرم اخه چی میتونم بگم 

خب نمیتونم دست خودم نیست چیکار کنم 

پس حق بده ناراحت شن

خب برو جلو بگو کاری نیس من انجام بدم،یا بگو چایی میخورین بریزم؟

یا بگو فلان کارو کردم 

یا کیلیپ نگاه میکنی ب خواهرسوهرت و مادرشوهرت نشون بده

تمرین کن کم کم 

ازین حالت در بیا

همه دوس دارن عروسشون باهاشون ارتباط بگیره خشک نباشه

اگه سختته کم کم شروع کن

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
شما کلا آدم درونگرا هستی برو مشاوره تکنیک ارتباط و بهت یاد میده

نه درونگرا نیستم اتفاقا ، به وقتش خوبم هستم ولی پیش اینا ساکتم کلا پیش خونواده و فامیل شوهرم ساکتم ولی پیش فامیل خودم نه ، سخت ارتباط میگیرم با کسی 

الان مشكل نداره،نهايتش با همين حرفاي نرم شوهرش باهاش رفتار ميكنه بعد كم كم شوهرش رفتارهاي با خانواد ...

منم حرف نزنم مادرشوهرم دلش میگیره . منم انقدر در مورد مسائل روزمره حرف میزنم مادرشوهرم خودش خسته میشه میره تلوزیون نگاه میکنه . فامیل شوهر هم آدمن دیگه.  همونطوری که ما خودمون قوم شوهریم

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 
والا شوهر من پر حرفه ولی وقتی میاد خونمون کم حرف میشه گاهی اوقاتم سرش تو گوشیه ولی تا به حال خانوادم ...

خانواده شما براشون مهم نيست رفتار دامادشون

همينكه دخترشون خوش باشه كافي

خانواده اونا به رفتار عروسشون اهميت ميدن دوست دارم عروسشون بهشون نزديك باشه 

از اين ديدگاه هم ميتوني ببيني

لطفا پیام خصوصی ندید! 
پس حق بده ناراحت شن خب برو جلو بگو کاری نیس من انجام بدم،یا بگو چایی میخورین بریزم؟ یا بگو فلان کا ...

اتفاقا همه این کارارو میکنن ،چمیدونم گاهی اونجام میگم مثلا امروز من غذا درست میکنم یا مثلا پدرشوهرم پامیشه از خواب میگم بابا چایی میخوری بریزی یا هزار تا کار دیگه این کاراو و خوبیای منو نمیبینن گیر دادن به کم حرفیم

اسی جون شما از الان باید این مساله رو حل کنی 

زیادی سکوت خوب نیس 

مگه خدایی نکرده مشکل روحی روانی داری که مدام ساکتی 

این رفتارم به همسرت انتقال میدی 

درسته میگن تو خانواده همسرت پرحرفی نکن و هر حرفی رو نزن ولی این مدلیش خیلی نوبره سکوت بیش از حد هم خوب نبس 

فکر میکنم حرفات منطقی نیست

چرا شوهرت نیست سختته ؟؟شما یه عمر میخوای با اینا باشی از الان گارد نگیر فامیل شوهر الان فامیل شماهستن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نه درونگرا نیستم اتفاقا ، به وقتش خوبم هستم ولی پیش اینا ساکتم کلا پیش خونواده و فامیل شوهرم ساکتم و ...

خب این خیلی بده شما قرار یه عمر با اونا زندگی کنی 

ارتباط مستقیم با خانواده همسرت خواهی داشت 

2706