2752
2734
عنوان

خونواده شوهرم کلا باهام لجن از بد من پیش شوهرم میگن

| مشاهده متن کامل بحث + 1113 بازدید | 47 پست
بی خیال عشقم یه سریا فک میکنن ازدواج همش جنگ و دعوا والا اینجوری که سنگ رو سنگ بند نمیشه من کاملا قب ...

چی بگم والا،الان بیشتر ب همسر ب عنوان هم خونه نگاه میکنن ک باید بین وظایف خط کشی کنن،ادم واس همخوابگاهیشم ی لطفایی میکنه چ برسه همسر

ی جمله نابی هست از بزرگای دینمون،ک میگه به کسی خوبی کن که ازون خیری بهت نرسه(یعنی بی توقع خوبی کن)

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کم حرفم با ادمایی که نمیتونم باهاشون اخت بگیرم ، با خانواده خودمم که باید حرف بزنم دیگه ولی با خانوا ...

عروس ماهم مث توعه همیشه سرش تو گوشیه و درحال مکالمه با خانوادش ولی برا ماها اصلا زنگ نمیزنه و بهانه که شارژ نداره ‌. خیلی بده خدا نصیب نکنه اینجور عروسایی بی دلیل با ادم بدن