2733
2739
عنوان

لعنت بر باعث و بانیش

302 بازدید | 21 پست

به خاطر دردسرهایی که مسیر و محله فعلی مون داره خواستم به همسرم پیشنهاد بدم بریم نزدیک محل کارش ... اما قیمت های عجیب رو که دیدم ترجیح دادم سکوت کنم و حتی پیشنهادش رو ندم .... اخه ۵ تومن اجاره واسه یه جای ۵۰_۶۰ متری؟؟؟ تازه لااقل دویست تومنم پول پیش ...! خدا جداً عاملین وضع فعلی رو لعنت کنه...

قیمتای تهرانو ببینی چی‌ میگی عزیزم؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آمین

هممون گرفتاریم

مام پول نداریم خونه بگیریم

در دنیایی که میتونی خیلیا باشی،خودت باش😉خوشحالی،یعنی اینکه جای انگشت خدا رو لپت باشه😝مَـטּ ؛ مُقَصِر تَریـטּ مُقَصِر اِشتِبآهآتِ زندِگیِ مَـטּ ” هَستَم ,, [!] ×🦋
2731
2738

خدا عذابشونو زیاد کنه 

خدا لعنتشون کنه

خدا آه مردمو ازشون بگیره

خدا خارشون کنه

کمر ملت شکست زیر بار گرونی ای خداااااا ی خودی نشون بده😭😭😭

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤

واقعاااا 

چ خبره خداشاهده شهر مارو ت ۵ دقیقه میگردی انقدی کوچیک و بی فرهنگن بعد کرایه ها وقیمت خونه ها .....لعنتی.. اونی که کارگره چ گناهی داره خدایا همیشه بهشون فک میکنم😭😭یعنی نباید زندگی کنه 

نمیدونم   چی  شد  که‌ مردم   خوب ما  اینقد بی  رحم  شدند ......&n ...

ربطی به بی رحمی نداره شما اگه خونه ای داشته باشید که اجارش ۵ میلیونه حاضرید به دو میلیون اجازه بدید؟؟؟ خانه از پایبست ویران است ، مشکل مسئولین بی لیاقت هستند نه مردم

تو همین تهران هستیم ما 

قیمتا فضاییه واقعا

۴۰۰ پیش ماهی ۷ یا ۸ اجاره

اصلا فکر نمیکنن مردم از کجا بیارن ...

چی بگم عزیزم

همه جا همین شده

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

عاملینش خودمون عزیز. وقتی اعتراض نمیکنیم و فقط اینجا حرف میزنیم. وقتی متحد نمیشیم 

اومدن شهرستان ها رو تایم دادن هر کدوم یکساعتو نیم قطی برق تو این تابستون اونوخ برق رو صادر میکنن کشورا دیگه و پولشو میزنن ب جیب مام فقط جک میسازیم با کا اشون. منم بودم یکی اینقد دولا میشد میپریدم رو‌کولش. خودمون میخایم سواری بدیم. متحد نبستیم

جدیدالورود نیستم🤗شناسایی شدم😭
2706