2733
2734
عنوان

رقص عروسی 🤦🏻‍♀️

385 بازدید | 28 پست

صرفا یه ظرسنجی... شما این رقصای از قبل طراحی شده که عروس داماد میان اجرا میکنن رو میپسندین؟

به نظر من که همه چی طبیعی و دلیش قشنگه

شما عروسیتون طراحی داشتین یا دلی رقصیدن؟ و با چه آهنگی؟ خاطره_بازی#  

یک عدد برنامه نویسِ نه چندان کدبانو اما غرق در آرامش چشمان او 😅😍

آهنگ هارمونی مهرشاد

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو همسرم قرار نبود برقصیم یدفعه دیجه ای گفت بیاید وسط رقص تانگو برید هیجی دیکه رفتیم بدم نشد آهنگم همون لحظه انتخاب کردیم 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
سه تا رقص باید داشته باشد یکی تانگو یکی برنامه ریزی یکی عادی

آره این خوبه

به شرطی که طراحی رو درست یاد بگیرن

نه اینکه عین ربات بیان فقط پانتومیم اجرا کنن

منو همسرم قرار نبود برقصیم یدفعه دیجه ای گفت بیاید وسط رقص تانگو برید هیجی دیکه رفتیم بدم نشد آهنگم ...

قشنگیش به همینه

خدایی خودتون لذت نبردین از اون رقص؟

آره این خوبه به شرطی که طراحی رو درست یاد بگیرن نه اینکه عین ربات بیان فقط پانتومیم اجرا کنن

من رقص یاد ندارم اما موقع عروسیم رقصم عالی بود همه هنگ کرده بودن 😂تو فیلم دهن همه باز بود خیلی خنده دارررره البته جدا شدم و فیلم ها هم ندارم دیگه

من رقص یاد ندارم اما موقع عروسیم رقصم عالی بود همه هنگ کرده بودن 😂تو فیلم دهن همه باز بود خیلی خنده ...

عزیزم... ناراحت شدم

چه خوب که خاطره ی خوشش مونده برات

2706