2737
2739
عنوان

کنکور در 28 سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3155 بازدید | 127 پست
ممنونم‌ بخاطر توضیحاتتون 👋🌹🌹🌹🌹 

قربان شما  باید داشته باشن،ولله من 10 تومن میدم هر سال و هیچ هزینه ای بردن و اوردن نداره...در کل خیلی خوبه کتابخونه...بازم سوال داشتی بپرس  

قربان شما   باید داشته باشن،ولله من 10 تومن میدم هر سال و هیچ هزینه ای بردن و اوردن نداره...در ...

پس اینطوری هزینه ها خیلی کم تر میشه.... خوشحال شدم باهاتون صحبت کردم...تاپیکتون ذخیره میکنم...🌹🌹🌹🌹

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس اینطوری هزینه ها خیلی کم تر میشه.... خوشحال شدم باهاتون صحبت کردم...تاپیکتون ذخیره میکنم...🌹🌹🌹 ...

آره خیلی کمک میکنه...بازم خوشحال میشم جوابتونو بدم    

2728
اتفاقا برای بچه م زیاد هم وقت میذاشتم ، چیزی نخوندم  ولی دوران دانشگاه واقعا میخوندم و نمراتم ...

سلام خوبی عزیزم 🥰؟ 

یادته تو این تاپیک چند تا سوال پرسیدم ازت 

من تنبلی تخمدان داشتم و اقدام بودم قصد داشتم برای کنکور ۱۴۰۱بخونم گفتم حالا تنبلی دارم نزدیک یه سال طول می‌کشه تا باردار شم ... ولی خدارو شکر این ماه باردار شدم...حالا بنظرتون من چیکار کنم بخونم برای کنکور؟ زایمانم اسفند ماه هست بعد اسفندماه  میتونم بخونم 

باز شما درس خوندی با بچه از من با تجربه تر هستی 

ممنونم راهنماییم کنی

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
عزیزم من یک ۳۳ ساله بودم که با وجود دوتا بچه روزی ۱۶ ساعت درس خوندم و ازمون استخدامی که پارسال قبولی ...

خوشبحالتون رشته اتون چی بود؟

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
2738