2726
عنوان

کنکور در 28 سالگی

3145 بازدید | 127 پست

سلام دوستا خوبین؟من این شهریور میشه 27 سالم..متاهلم و بچه ندارم و قصدشو تا 8 ماه دیگه ندارم...دانشجوی انصرافی مهندس برق دانشگاه سراسری هستم...کاری برای انجام تو خونه ندارم ولی بشدت بدرس علاقه دارم...داستان انصرافو نپرسید چون دلیل خانوادگی داشته و مجبورم کردن،5 سال همش کنکور ثبت نام میکردم نصفه درسو ول میکردم یا نمیخوندم چون برنامه ریزی بلد نبودم و طریقه درس خوندن کلا یادم رفته و یا سر جلسه میرفتم دفترچه رو باز نمیکردم یا اصلا سر جلسه نمیرفتم..الان که 1 ماه مونده به کنکور کل دهم رو خوندم و این 1 ماه میتونم یازدهم و جمع کنم ولی به رتبه دلخواهم که 2000 تا 3000 نمیرسم ولی فقط میخوام برم امت بدم و جواب که اومد بخودم بگم ببین دو ماه خوندی این شدی پس 1سال چی میشی...من که قراره 40 سالم بشه اگه درس نخونم یه دیپلمه 40 ساله با 2 تا بچم و اگه درس بخونم یه کارشناس ارشدی 40 ساله با دو تا بچم...کنکور تجربی هم قصد دارم...کسی بوده سن بالا کنکور بده؟نیاید بگید دیره چون تصمیممو گرفتم فقط تجربتونو بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میتونم بگم موفق باشی عزیزم

خیلی خیلی خوب و قشنگه که به درس علاقه داری

اصلنم دیر نیست حرف بقیه برات مهم نباشه 

برات دعا میکنم به هدفت برسی😉✨

We don't need to worry cause when we fall we know how to land:) ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌معنی قلب بنفش برای من و میلیون ها نفر دیگه🙃💜👈🏻بنفش آخرین رنگ رنگین کمانه بنفش یعنی من برای مدت زیادی دوستت دارم و بهت اعتماد میکنم  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌_کیم تهیونگ  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌پرپل یو😎💜 ‌ ‌
2728

وای استارتر الان  میخواستم همین تاپیکو بزنم 

منم 27سالمه 

جدا شدم و تازه شروع کردم ب خوندن ک سال 1401کنکور بدم 

نمیدونی چقد از دیدن تاپیکت خوشحال شدم

ان شا الله موفق بشی 

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

چندییین بار توی همین نی نی سایت گفتم

همکلاسی من توی دانشگاه, 45 سالشه با 3 تابچه و شاغل بودن, پزشکی قبول شده

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

شوهرم ۳۳ سالشه ترم یک دانشگاهه، برادر شوهرمم تو ۳۷ سالگی امسال داره واسه کنکور تجربی می خونه ! دعا کنید قبول بشه ! 

تو بچگی وضع مالی خیلی بدی داشتن و نتونستن ادامه تحصیل بدن 

🌱 زندگی؛ ادامه داره... بیا بخندیم :) 

آره عزیزم بخون ، انسان بسیار قدرتمنده کافیه اراده کنی 

من ۲۶ سالگی کنکور دادم و حقوق قبول شدم و رفتم دانشگاه ، لیسانسم رو گرفتم ، ضمنا بچه هم داشتم شما که بچه نداری به مراتب راحت تری

خواهرمم همسرش پزشک بود ولی تمایل نداشت خواهرم پیشرفت کنه ، خواهرم بعدا خوند و الان دکترا داره 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

ضمنا برو دانشگاه ببین چه پیرمرد پیرزنهایی با چه ذوقی میان و میرن ، انگار اول جوونیشونه و با علاقه درس میخونن

پس هیچ وقت هیچی دیر نیست 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2706