2737
2734
عنوان

احساس میکنم بدبختم

58 بازدید | 10 پست

سلام.همه تو فامیلا و اطرافیانمون در حال پیشرفت و سیر صعودی هستن ولی ما ن.البته تو بزن بزنای بابامو استرسای منو  عصبانیتای مامان سیر صعودی داریم ولی در کل ن.یوقتایی بوده خدا بهمون رحم کنه ولی در کل چیز خاصیم اتفاق نیفتاده.مثلا تو فامیلامون فلانی ی شوهر عالی کرده فلانی کار خیلی خوبی داره فلانی مدرک ایکس داره  و .... ولی ما همینحوری داریم میریم پایین و پایین تر.بیاین و کمکم کنین افکارمو اصلاح کنم .هر روز سطح استرسم داره میره بالاتر و منم و سردردای مداوم و چشمای خیس و سری ک هر کاری میکنم اروم نمیشه.همه همسن و سالای من دارن عشق و حال میکنن ولی من ن.همش دارم خودمو عذاب میدم خدا بم رحم کنه

خوشبحال تکه سنگ /که ندارد دل تنگ.....خیلی وقته منتظرمونه  منتظرش نذاریم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا تو منی

نمیدونم مردم با این گرونی چطوری پیشرفت میکنن

ما حقوقمونو سرماه تموم میکنیم...

یه ساله میخواسنم یه چیزی بخرم هنو ک هنو سرجای اولمم ن پس اندازی ن چیزی

اوف خسته شدیم

‌🔐
2731
شما زیادی حساس شدی انقدر خودتو مقایسه نکن با بقیه شما که از زندگی اونا خبر نداری فقط ظاهرشونو میبینی ...

به هر حال اونا ظاهرشون خیلی خوبه مال ما هیچیش خوب نیست همه وقتی مارو میبینن خیلی تحقیر امیز نگامون میکنن دیگ نمیدونم ب کی پناه ببرم

عزیزم برای چی خودتو با دیگران به خصوص فامیل هات مقایسه می کنی؟ اول باید طرز فکرت رو عوض کنی تا شروع به پیشرفت کنی. اگه اذیتت می کنه یه مدت ازشون خبر نگیر یا سراغشون نرو. بعدم پیشرفت خودت ربطی به بقیه نداری. تو میتونی تو هرزمینه ای که بخوای پیشرفت کنی. زبان جدید یادبگیری یا مهارته جدید، چند تا کتاب انگیزشی بخون. کلی کار می تونی انجام بدی برای چی به خودت فشار میاری

به هر حال اونا ظاهرشون خیلی خوبه مال ما هیچیش خوب نیست همه وقتی مارو میبینن خیلی تحقیر امیز نگامون م ...

تحقیر امیز نگاه میکنن که بکنن. برای چی اهمیت می دی بهشون؟ اصا برای چی برات مهمه چجوری نگاهت کنن؟ تویط که زندگیتو می سازی و فقط یه بارم حق زندگی داری. مگه اونا قراره جات زندگی کنن؟ اگه رومخت میره خوب نرو پیششون. البته به نظرم حساسم شدی یکم از کجا می دونی نگاهشون الان تحقیر امیزه یا چی. 

2740
عزیزم برای چی خودتو با دیگران به خصوص فامیل هات مقایسه می کنی؟ اول باید طرز فکرت رو عوض کنی تا شروع ...

بله شما درست میگی ولی وقتی میبینم همه دارن میرن بالا ما داریم میریم پایین یهو دلم میگیره چون من ن تفریحی دارم ن دلخوشی ن هیچی هر روزم خونمون دعواست هما همسایه ها فهمیدن تو کوچه میبینیم همو دلم میخواد اب شم برم زیر زمین

بله شما درست میگی ولی وقتی میبینم همه دارن میرن بالا ما داریم میریم پایین یهو دلم میگیره چون من ن تف ...

اخه کی گفته شما داری میری پایین؟ برای چی تلقین می کنی به خودت گلم؟ نود درصده اتفاقای بد رو همین تلقینا درست می کنن. اولن اول به خودت هرروز بگو که هیچی تقصیر تو نیست و قراره اوضاع بهتر بشه. همیشه این رو برای خودت تکرار کن تا این افکار منفی یکم دور بشه ازت. بعدم دعوا واقعا خجالت نداره که. ناراحتی داره درست ولی خجالت نداره. من هنوزم متوجه نمیشم دلیل ناراحتیت چیه. همه خانواده ها مخصوصا تو این دوران قرنطینه دعوا بینشون زیاده یه چیزه عادیه

اخه کی گفته شما داری میری پایین؟ برای چی تلقین می کنی به خودت گلم؟ نود درصده اتفاقای بد رو همین تلقی ...

اخه قبل از کرونام خیلی دعوا داشتیم.مخصوصا مامان و بابام ک چندبن بار تا طلاقم رفتن ولی بخاطر بیپولی مامانم نشد.میترسم منم مثل اون بشم