2733
2734
عنوان

پسری که .. بیاید لطفا

262 بازدید | 39 پست

بچه ها پسری که مثلا ب نماز روزه اعتقاد داره بدش میاد دختر عکس خودش پروفایل  بزاره؟؟

دخترم حجابش بد نیست بیشتز موها داخل میزاره.

ممکنه پسره فک کنه دختره دنبال جلب توجه یا مثلا جوگیر شده؟🤔

بقیه چ فکری میکنن؟ عکس هم عادیه و حجاب خوبه .

بچه ها نگید حرف بقیه مهم نباشه،  من منظورم حرف کسایی که دوستم دارن یا دوستشون دارم.

اهل دوست پسر اینام نیستم. خودم ندارم کسی داشته باشه هم قضاوت نمیکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همسرمن اینجوریه من عکس خودپو نمیذارم نمیدونم چرا خوشم نمیاد به نظر شیک تره اگه بزارم با خانواده با حجاب میزارم وضعیت واتساپ چون به جز پدر وهمسرم بقیه خانومن😂

وزن اولیه ۷۴/قد۱۶۴/وزن هدف۶۰****من به خودم قول رسیدن دادم،من یک ملکه قوی هستم.×××

پسره ک خشکه مذهب نیس؟

ن مشکلی ندارن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اخه بدبختی واسه کسی ک دوسش داری هم باید خودت باشی چون ب مرور اذیت میشی بخوای باب میل اون باشی

اره ولی میدونی بعد ازدواج این خیلی موضوع خاصی نیست

اما کلا خواستم دیدگاهش بدونم

از نظر خودم اشکال نداره البته من سال دومه دانشگاهمه سال اول نزاشتم میگم نکنه فکر جوگیری کنه . رابطمون هم هنوز جدی نیست ولی خب ممکنه ب اشنایی خانواده برسه

همسرمن اینجوریه من عکس خودپو نمیذارم نمیدونم چرا خوشم نمیاد به نظر شیک تره اگه بزارم با خانواده با ح ...

ببین من عکسام اوکیه و حجاب اینا دارم فقط میگم نکنه این کارم شک ب دلش بندازه؟

عکسم هیچ چیز خاصی نداره و ارایش هم ندارم😅

ولی خب چون سال اول دانشگاه نزاشتم الان بزارم نکنه خراب کاری باشه و فک 

2706