2737
2739

آَشغالن داروهای اعصاب واسن

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مطمینی بخاطر فلوکستین هس؟ 

شاید قهوه  یا چیز دگ ای حساسیت داری؟ 

من با فلوکستین علاوه بر اینکه حالم خوب سد، خییییلی لاغر شدم. چون اشتها رو کم میکنه. برای همین خیلی دوسش دارم. 🤭🤭

2738

نه مشکلی نداشتم ولی رو روانمم اثری نداشت

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ن سه سال استفاذه کردم بعدش دکر قطع کرد. 

عزیزم من خیلی خیلی نگرانم درباره خیلی از عوارض این دارو. تو رو خدا جواب همه رو بهم بده

اول اینکه ریزش مو گرفتین؟

دوم اینکه الان احساس اعتیاد ندارین؟

سوم اینکه برای چی مصرفش میکردین؟ شما هم اختلالم خواب یا استرس داشتین؟

نه مشکلی نداشتم ولی رو روانمم اثری نداشت

برای چی مصرفش نیکردین؟ من ۲۰ سالنه عزیزم و کلی مشول روحی و روانی دارم و استرس عوارض این قرصا داغونم کرده‌ هر صب ۲۰ دقیقه بهشون نگاه میکنم و با خودم کلنجار میرم که بخورم یا نخورم...

عزیزم من خیلی خیلی نگرانم درباره خیلی از عوارض این دارو. تو رو خدا جواب همه رو بهم بده اول اینکه ری ...

ریزش مو با فلوکستین نه ولی با ی قرص دگ ریزش مو داشتم ک دکتر فولیک اسید داد خوب شد. 

اعتیاد با فلوکستین به هیچ عنوان. نه خودم نه خواهر و پسرم ولی ترانکوپین رو پسرم و خواهرم میخوردن میگفتن نخوریم سخت خوابمون میبره. دکترشون هم گفته بود اگر بیخاب شدین ترانکوپین بخورین. فلوکستین خودش چون خواب رو کم میکنه میگن غروب ب بعد نخوری بهتره. 

من برای اضطراب و استرس ناشی از وسواس میخوردم. تو هم سرچ کن اگه استرس و اضطرابت ب وسواس ربط داشته باشه ی سزی اموزش ها و پادکست ها هست گوش کنی بهمراه دارو باشه زودتر نتیجه میگیری نسبت به دارو خالی یا اموزش خالی.

زمانهایی ک فکر مشغولی و اضطرابت زیاد میشه رو بهمراه شرایط محیطی ک توش هستی رو ی جا یادداشت کن. 

مثلا سوم خرداد صب بمحض بیدار شدن 

سوم خرداد قبل خواب 

پنجم خرداد اضطراب داشتم+ خبر هزینه پیش بیتی نشده ای رو شنیده بود

خواهرم ی مدت یادداشت کرد متوجه شد اطراف پریودی خیلی اضطراب  بیش از حد زیاد میشه. داروهاشو تغییر دادن

2706