2737
2739
عنوان

شیردهی با شیشه

112 بازدید | 23 پست

دوستان سلام بچم تازه ۷ روزشه از اولش چون بخیه داشتم نمیتونستم راحت بهش شیر بدم و نوک سینم کوچیک بود.شیرمو میدوشم با شیشه بهش میدم خانوادم میگن باعث خشک شدن شیرت میشه نظری دارین چطوری بهش شیر بدم؟زخمای بخیم بهتر شده الان و میتونم بشینم

با بخیه باید حالت دراز کش شیر میدادی

نمیشد؟؟؟

و اینکه اره بچه به یه چیزی عادت کنه بد میشه

سعی کن همه جوره بهش بدی

خوابیده،،نشسته..از سینه..با شیشه شیر

حتی اگه میخوره هم شیر خودتو بده هم در کنارش شیر خشک

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم سینم نوک نداشت و خیلی شیرش کم بود دیگه وقتی شیشه رو میگیرن چون نوکش براشون راحته متاسفانه سینه رو نمیگیره

ولی شما رابط سینه تهیه کن استفاده کن ان شالله نتیجه بده

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
با بخیه باید حالت دراز کش شیر میدادی نمیشد؟؟؟ و اینکه اره بچه به یه چیزی عادت کنه بد میشه سعی کن ...

دراز کش بهش شیر میدادم دو روز ولی نوک سینم کوچیک بود بچم همش گرسنه بود شیرمم زیاد بود میریخت یا اینکه سینه هام درد میکرد گفتن از شیر دوش استفاده کنم.هنوزم سینمو میگیره ولی ترجیحش شیشست

2738

یجور شیردوش هست برای اونایی که سرسینه شون کوچیکه

حالت پلاستیک شفاف و قابل انعطافه

مثل حالت سینه است

میزارینش رو سینه بعد بچه راحت میک میزنه

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
منم سینم نوک نداشت و خیلی شیرش کم بود دیگه وقتی شیشه رو میگیرن چون نوکش براشون راحته متاسفانه سینه ر ...

داروخونه داره؟هنوز سینمو میگیره اگه بتونه نوکشو پیدا کنه

داروخونه داره؟هنوز سینمو میگیره اگه بتونه نوکشو پیدا کنه

آره فک کنم خیلی خوبه هنوز سینتو میگیره حتما رابط سینه بگیر فک کنم جواب بده

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
چه جالب تایمه زایمانمون یکیه🤔

ای جانم

انشالله جفتمون بسلامتی

من تهران بیمارستان میلاد احتمال زیاد طبیعی بشم

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
2706