2752
2734

سلام من پارسال کیست های ریز داشتم چند روز پیش احساس درد زیادی داشتم به پزشک زنان مراجعه کردم گفت سونو بده سونو دادم گفتن یه کیست 8سانتی 160سی سی داری اگه درد شدید داشتی به بیمارستان مراجعه کن جمعه درد شدیدی گرفتم رفتم بیمارستان بستری کردن سونو گرفتن گفتن کیست کمی خونریزی کرده یه مقدار خیلی کمی هم مایع ازاد اطراف تخمدان هست پزشک گفتن چون 16 سالته فعلا عمل نمی کنیم ولی 48ساعت باید تحت نظر باشی هر 6ساعت آزمایش می گرفتن و چک می کردن 2بار هم سونو گرفتن بعد 48ساعت اول گفتن لاپاراسکوپی بعد گفتن چون جواب آزمایشات خوبه مرخص کردن اگه دردت دوباره شدید شد مراجعه کن دیروز مرخص شدم دیشب دوباره دردش شدید شد رفتم بیمارستان ولی فایده ای نداشت خودمو مرخص کردم امروز بعد رفتم پیش دکتر میرزایی همه میگن دکتر خیلی خوبیه 

و اینکه به من گفته بودن ام از ای اورژانسی بگیر تو قم یک ام از ای بیشتر نیست اونم گفته اون دستگاهی که این کار رو انجام می ده رفته سرویس و باید پنج شنبه بیایی

امروز رفتم پیش دکتر میرزایی گفت می تونی فردا ساعت 8لاپا روسکپی کنی می تونی صبر کنی ام ار آی بدی جواب ام ار آی بیاد تعطیلات تموم بشه بعد دوشنبه هفته دیگه  با توجه به ام ار آی تعیین می کنیم که عمله باز می خواد یا با قرص خوب میشه یا لاپاراسکوپی ولی توی این یک هفته باتوجه به حجم کیست اگه مشکلی باشه ( چون ام ار آی نداریم نمی دونیم مشکلی هست یا نه)ممکنه کیست پاره بشه ممکنه هم دور تخمدان بچرخه

ممکن هم هست بعد از اومدن جواب ام ار آی بگم با قرص خوب میشه

حالا به نظر شما چی کار کنم فردا لاپاروسکپی بکنم یا اینکه صبر کنم جواب بیاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731