2737
2739
نه گلم این حرفو نزن. واقعا دلت میاد!!! یه بار دیگه ام عکس شو گذاشتی خیلی خوردنی و جیگرن سه قلوهات ماشاءالله
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجوری نگو گلم خدا بدش میاد ...ان شاالله خدا صبرت رو زیاد کنه و بچه هاتو برات حفظ کنه
کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
عزیزم می دونم خسته ای اینو میگی خدا سه تاشو برات حفظ کنه،جنسیتشون چی هست و چند وقتشونه
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
درسته که ما هیچکدوم نمیتونیم درکت کنیم ولی حالا دیگه ناشکری نکن عزیزدلم
یا حضرت رقیه... من پسر مو از خودت گرفتم و خودتم مواظبش باش.. که سالم باشه. که صالح باشه. که برام بمونه...که دیگه حسرت به دل نمونم..  خدایا گل زندگی مو خودت واسم حفظش کن. راستی..تو بهشت مواظب دخترمم باش..
2740
من پسرم دو نیم سالش دومی هم کم مونده بیاد از الان استرس دارم
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین