2737
2734
ژنش رو داشتین یا با دارو سه قلو شدن؟
کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سه قلو میخوام
کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2728
سلنا بعد هفت سال باردار شد دوقلو اونا سقط شدن بهد سقط باردار شد دوقلو خداروشکر موندند فک نمیکرده اینقد زود باردار بشه سفت و سخت پیشگیری نکرده بود باردار شد بخدا پدرش در اومده خخخ
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2740
استاتر عزیزم بیچاره با شما نبودم منظورم خواهر شوهرم بود
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
مامان سه قلوها درکت میکنم با اینکه دخترم 8ماهشه ولی اینقدر اذیت میشم گاهی فکر میکنم اگه 2تا بودن چی میشد،البته یه دختر 5ساله هم دارم اذیتش زیاده ولی لذتشم کم نیست هرچند شاید از لحظات بچگیشون نتونی کیف وافی رو ببری و اذیت بشی
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید