2737
2734
تست مثبت شد؟ علائمت چی بود

عزیزم من هیچ علائم خاصی نداشتم.

چون سینوزیت میگرن دارم همیشه سردرد دارم همینطور هر چند وقت به خاطر خلطی که در اثر سینوزیت دارم گلوم یکمی درد میگیره و خیلی وقته اینطوریم .

جالبه که با خواهرم با هم تست دادیم و اون آبریزش بینی و سرفه داشت و چند روز حالش خوب نبود. تست من بدون هیچ علامتی مثبت شد و تست اون منفی شد

خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها اول اینکه وقتی بهتون میگن مثبت هستید اصلا استرس نداشته باشید و خودتونو نبازید

دوم اینکه حتما حتما مصرف مایعات را دو برابر کنید و از خوردن میوه و سبزیجات تازه غافل نشید.

سوم اینکه قرص جوشان فراموش نشه.

نکته چهارم و مهم اینکه حتما از همون موقع که تست مثبت شد و یا حتی قبلش که به خودتون شک دارید خودتونو قرنطینه کنید.

تو خونه هم ماسک بزنید و دستگیره ها رو ضدعفونی کنید هم شما و هم بقیه خانواده که سالم هستن.

اصلا خودتونو نبازید چون استرس دشمن اصلی همه بیماری هاست .

کرونا همیشه با علامت نیست . پس اگر علامتی نداشتید و تستتون مثبت شد خوشحال باشید چون خیلی زود و در فاز اول متوجه شدید.

امیدوارم تونسته باشم کمی به اونایی که ذره ای استرس دارن کمک کنم

خدایا شکرت