2737
2734

اومدم خونه مامانم اینا بعد مامانم میگه دیشب ساعت سه یه پسر داد میزده مامااان بابا دزدیدنم کمک دارن میدزدنم 😱😱😱 کنا خونه مامانم اینا یه پارکه مثل اینکه پسره با خانوادش تو پارک بودن ولی پسره دورتر نشسته بوده از خانوادش خدا به هممون رحم کنه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

چند ساله بوده

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ساعت ۳

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
چند ساله بوده

مامانم میگه به صداش میومده ده ساله باشه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
اخی عزیزم. کاشکی خانوادت میرفتن کمکش

مامانم و بابام فقط خونه بودن که بابام خواب بوده مامانمم قلبش درد میکنه از راه پله نمیتونه بره و بیاد 

واای .کجا زندگی میکنی گلم ؟البته اگه دوس داری بگو 

کرجم عزیزم 

2706