2733
2739
عنوان

چرا ذوق و شوق ندارم😐برای هیچی ندارم😐😐احساسم ندارم😐کاش بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2007 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احساس میکنم اینقدر نابودم که هیچی نمیتونه منو درست کنه

مشاوره برای درست کردن همین حس هاس.داشته هاوزیبایی های زندگیتو ببین خیلیا هستن کارتون خوابن جای خواب ندارن غذاندارن بخورن هیچ پناهی ندارن جزخدا جای اونا نباشیم هیچ وقت

منم همینطور حالم بده

دوست دارم فقط بخوابم پر از ترس و استرس و افسردگیم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2731
تو‌هیچوقت‌فکر‌نکن‌اما‌من‌دیشب‌فکر‌خودکشی‌به‌سرم‌زده‌بود حس‌میکنم‌بی‌مصرف‌و‌بب‌فایدع‌ام

چی میتونم بهت بگم وقتی سه چهار این فکر به ذهن منم رسیده

ولی نکردم چون خودکشی هیچی رو درست نمیکنه

میمونم و تحمل میکنم

بدون هیچ عشقی به زندگی

براستی که ما در عین زنده بودن مرده ایم

.‌‌‌‌عالم همه در محضر خداوند است
2740
چی میتونم بهت بگم وقتی سه چهار این فکر به ذهن منم رسیده ولی نکردم چون خودکشی هیچی رو درست نمیکنه م ...

من‌دیگه‌خسته‌شدم‌خیلی‌‌خسته‌

میترسم‌کاری‌کنم‌نمیرم‌ناقص‌شم‌خنده‌زار‌همه‌شم

چه رفتن‌ ها‌ که‌ می‌ ارزد‌ به‌ ماندن  های  پوشالی💫💛
من خالی از احساسم!

منم ذوق هیچیو ندارم

بهترین جا برام خوابیدنه تنها باشمو بخوابم تا عمرم بگذره

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
مشاوره برای درست کردن همین حس هاس.داشته هاوزیبایی های زندگیتو ببین خیلیا هستن کارتون خوابن جای خواب ...

چی بگم.. ولی باشه میرم حتما 

با اینکه احساس میکنم درست شدنی نیستم

منم ذوق هیچیو ندارم بهترین جا برام خوابیدنه تنها باشمو بخوابم تا عمرم بگذره

دقیقا منم 

زیاد میخوابممممم

ای خدا چرا ما زندگی میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه هدف خدا از زنده نگه داشتن ما چیه😢😢😢😢

2706