2733
2734
عنوان

معرفی کاردرمان ذهنی خوب شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 3925 بازدید | 30 پست

من دخترم رو یه سه سال میبرم پیش خانم قربانی،قدوسی شرقی،خیلی با وجدانه، خیلی با حوصله هست،تجربش هم زیاده، واقعیت رو میگه،الکی امیدنمیده،دخترم اتیسم شدیدهست،ذهنی حسی حرکتی کارمیکنه،فقط هم خودش با دخترم کارمیکنه،بچه های شبیه به بچه من و بدتر پیشش میارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام به همه دوستان

خانوم ریاحی واقعا کارشون عالییییییه خیلی خیلی  با حوصله و و بسیااااار دلسوز با بچه کار میکنن

توی کارشون واقعا  استادن

پسر من اوتیسم هست پیش ایشون خیلی نتیجه گرفتم
قبلش ۴ درمانگر دیگه برده بودم ولی پیشرفتی نداشت از وقتی بردم پیش خانوم ریاحی خیلی خوب شده حسی ذهنی حرکتی کامل باهاش کار میکنه
من کارشونو قبول دارم چون با هر بچه‌ای متناسب با روحیه و نیاز اون بچه  آموزش‌ میدن...

۹۹۰۷۴۲۰۷۵۷ این شماره منشی هست 

سلام عزیزم با خود خانم ریاحی هماهنگ کن شمارش ۰۹۱۳۷۳۵۸۱۵۱ هست من بچه ام رو از ۴ سالگی پیش خانم ریاحی ...

سلام عزیزم خوبیین 

عزیزم دلگیر نیستم🤦🏼‍♀️ دلم جایی گیره ... وقتی میگی قضاوت نکن انتظار دارم خودتم قضاوت بی جا نکنی... دلم پیش خودش گیره دلم پیش خدا گیره ... 💔 و پیش ائمه ی جان ... پیش حضرت امام زمان عج 😔 یا مهدی ادرکنی و لا تهلکنی 🍃
سلام عزیزم با خود خانم ریاحی هماهنگ کن شمارش ۰۹۱۳۷۳۵۸۱۵۱ هست من بچه ام رو از ۴ سالگی پیش خانم ریاحی ...

خوبین الحمدلله ؟ آدرس خانم. ریاحی رو دارین ؟ 

عزیزم دلگیر نیستم🤦🏼‍♀️ دلم جایی گیره ... وقتی میگی قضاوت نکن انتظار دارم خودتم قضاوت بی جا نکنی... دلم پیش خودش گیره دلم پیش خدا گیره ... 💔 و پیش ائمه ی جان ... پیش حضرت امام زمان عج 😔 یا مهدی ادرکنی و لا تهلکنی 🍃
سلام عزیزم خوبیین 

هنوز دخترتونو میبرین عزیزم ؟ آدرسشون رو میخوام 

2738
سلام به همه دوستان خانوم ریاحی واقعا کارشون عالییییییه خیلی خیلی  با حوصله و و بسیااااار دلسوز ...

سلام عزیزم میشه درخواست دوستی مو قبول کنین؟

درمانگر که هست اما من یکی رو میخواستم مثل این خانم ریاحی که خیلی تعریفش میکنن چون میترسم بچم دیگه با ...

دکتر علمداری روانشناسن خیلی کارشون خوبه حتما یه بار مراجعه کنید پشیمون نمیشید 

2706