2410
2553
عنوان

معرفی کاردرمان ذهنی خوب شیراز

3713 بازدید | 30 پست

دوستان تو رو خدا راهنماییم کنید. من پسرم الان ۴ سالش شده و خیلی از بچه های همسن و سالش عقب هست. متاسفانه به خاطر حرف های دیگران نبردمش کاردرمانی و گفتار درمانی 😔😔 الان نمی‌دونم چیکار کنم😥😥 شنیدم توی شیراز فقط یک کاردرمان هست خانم ریاحی که خیلی خوبه و دختر همکار همسرم هم که اتیسم بوده خیلی جواب گرفته. اما متاسفانه اصلا وقت ندارن😟شما کسی دیگه میشناسید معرفی کنید موقت برم پیشش؟

اگه درمانگر اطرافتون نیست میتونین از کاردرمانی و گفتاردرمانی های آنلاین استفاده کنین

درمانگر که هست اما من یکی رو میخواستم مثل این خانم ریاحی که خیلی تعریفش میکنن چون میترسم بچم دیگه با این شرایط به مدرسه نرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم با خود خانم ریاحی هماهنگ کن شمارش ۰۹۱۳۷۳۵۸۱۵۱ هست من بچه ام رو از ۴ سالگی پیش خانم ریاحی بردم به شدت توجه تمرکزش پایین بود و خانم ریاحی به مدرسه رسوندش در شیراز بهترین کاردرمان ذهنی هس بدون شک

2720
درمانگر که هست اما من یکی رو میخواستم مثل این خانم ریاحی که خیلی تعریفش میکنن چون میترسم بچم دیگه با ...

خانم قرایی کلینیک قصردشت عالیه کارشون تجهیزات زیادی هم دارن اگر وقت داشته باشن من بچه ام اوتیسم هس خیلی خوب شده 

سلام بچه من ۴ سالشه که ۱ ساله تشخیص اوتیسم خورده از همون موقع دنبال کاردرمان بودم دو جا هم رفتم واقعا جواب نگرفتم تا خانم ریاحی رو پیدا کردم از موقعی که بردمش پیش خانوم ریاحی واقعا خیلی پشرفت داشته خیلی ...من ازشون خیلی راضی هستم خدا خیرشون بده در تمام زمینه های حسی و درکی  و بازی درمانی تبحر داشتن و کامل این مشکلاتی که در فرزندم بود رو به من توضیح دادن ...انشاالله که بچه های شما هم جواب بگیرن

2714
سلام عزیزم با خود خانم ریاحی هماهنگ کن شمارش ۰۹۱۳۷۳۵۸۱۵۱ هست من بچه ام رو از ۴ سالگی پیش خانم ریاحی ...

سلام عزیزم خانم ریاحی کدوم کلینیک هستن؟ ممنون میشم جواب بدین خیلی نیاز دارم

سلام بچه من ۴ سالشه که ۱ ساله تشخیص اوتیسم خورده از همون موقع دنبال کاردرمان بودم دو جا هم رفتم واقع ...

سلام عزیزم خانم ریاحی کدوم کلینیک هستن؟ ممنون میشم جواب بدین خیلی نیاز دارم 

سلام بچه منم مشکلات ذهنی داشت خیلی تاخیر در صحبت کردن و حرکات داشت بردمش پیش آقای سبزواری خیییییییلی باهاش کار کرد و نتیجه خیلی خوبی گرفتم بنظرم ببر پیش آقای سبزواری پشیمون نمیشی من خیلی تحقیق کردم 

2706