2737
2734

۴ ماه ونیمشه بقل همه میره اصلت بودونبودمن واسش فرق نداره دنبالم نمیگرده قبلا بهتربود الان اصلا منو و همسایه فرقی نداریم واسش 

شیرخودمم دادم باش بازی میکنم همشم تنهاییم اکثرا باهم  تروحوا دارم دق میکنم مادرشوهرم مدام همینو میگه

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  

بچه ها از ۵ ماهگی خودشونو و مادرشونو کامل میشناسن

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها از ۵ ماهگی خودشونو و مادرشونو کامل میشناسن

خب ۲۳ میره تو۵

وقتی میخواستم اسم کاربریموبزنم اعصابم خوردبود  الان خودمم پشیمونم 😑 شما دیگه هی پیله نکنید به اسم کاربریم   مرسی اه  (استعداد خاصی تو تشخیص جنسیت از رو ان تی دارم 😍👪 )  
2731
خب ۲۳ میره تو۵

حساس نشو بنظرم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2740
زوده الان عزیزم ناراحت نباش مادرشوهرتون میخوان بااین حرف حرصتون بدن

الهی بمیره  انقداذیتم میکنه 

خب ۲۳ میره تو۵

من بچم ۸ ماهش بود خورده بود زمین بعد چسبیده بود بغل همسایه و گریه میکرد بغل من نمیومد😂😂

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

پسر برادرم تو چهار ساله به مامانش میگه مامان ولی اگه یه هفته م نبینتش نه سراغشو میگیره نه اصلا متوجه میشه که نیست

البته خب چون خانم برادرم معلم هست و کلا از اول بچه ش مامانشو زیاد ندید و با مادر خودم بزرگ شد

پسرای پسر خاله مم همینطورن اونام پدرو مادرشون دکترن و پیش پدر بزرگ و مادربزرگ شون بودن و اونا رو پدر و مادر میدونن