2737
2734
عنوان

واقعا چرا مامان من اینجوریه !

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 31 پست
خی وقتی نمی خوان برید چه اصراری دارید برید؟!

شوهرم از صب تا شب همش سرکوفت مامان بابای اینو اونو میزنه الانم تازگیا چون میبینه رفت امدنداریم و حرف نمیزنیم همش میگه میفرستمت خونه بابات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم از صب تا شب همش سرکوفت مامان بابای اینو اونو میزنه الانم تازگیا چون میبینه رفت امدنداریم و حرف ...

😡😡😡😡😡چقد سو استفاده گر

همچنان که عقربه قطب نما به شمال وفادار است،حق الهی من نیز به من وفاداراست.به راستی که من شمالم🍀💚
2731
رفتار مامانت چقد زشته    چرا گذاشتی شوهرت بفهمه

1ساله همینه شرایط اخر سر واقعا خسته شدم ازرفتارشون 

وقتی میرفتم خونشون میدونن شوهرمن کارمنده ازاداره ساعت 3میرسه از ساعت1 گشنشون میشد ناهارشون رو میخوردن منتظرشوهرمنم نمیشدن منم همش استرس میکشیدم شوهرمم میومد میگف منتظرمن میشدین همش استرس داشتم

2740
عزززیزم درکت میکنم واقعا برامنم ناراحت کننده بود اگر میتونی نرو دگ تاخودش زنگ بزنه  اگر نمیت ...

اگه با من باشه کلا نمیرم ولی شوهرم همش میاد جاریمو مامانشو به رخم میکشه ازدوستای و مادر زناش پدرزناش میگه 

اگه با من باشه کلا نمیرم ولی شوهرم همش میاد جاریمو مامانشو به رخم میکشه ازدوستای و مادر زناش پدرزناش ...

توهم سیاست نشون بده مثلا گارد نگیر

بگوعزیزم مگ با پدر مادرم ازدواج کردی

مهم مادوتاییم

بازبون خوش باسیاست رامش کن

زمان میبره ولی تنها راهع

همچنان که عقربه قطب نما به شمال وفادار است،حق الهی من نیز به من وفاداراست.به راستی که من شمالم🍀💚
توهم سیاست نشون بده مثلا گارد نگیر بگوعزیزم مگ با پدر مادرم ازدواج کردی مهم مادوتاییم بازبون خوش ...

اره با گذشت زمان درست میشه ولی شوهرمنم ازاوناس ک حرف حالیش نمیشه 

اره با گذشت زمان درست میشه ولی شوهرمنم ازاوناس ک حرف حالیش نمیشه 

اصلا این حرفو نزن

چرا مقاومت میکنی!!!

توهم بنده ی خدایی کافیه بسپاریش ب خدا 

تو ذهن الهی همراه بد وجودنداره برای داشتن ی زندگی اروم با یه همراه خوب شکرگذاری کن

بعدم ایمان داشته باش ک درست میشه

زبونتو نرم کن،محبت کن،مداراکن

سنگ هم نرم میشه چ برسه ب شوهر

من بااین روش معجزه دیدم توهم میبینی

من هم بنده ی خدام توهم همین

پس بین ما تفاوتی نیست

موفق باشی زندگیت سبز گلم🍀

2706