2733
2739
عنوان

ختنه پسر 18 ماهه

180 بازدید | 15 پست

خانوما من پسرم 18ماهشه وختنش نکردم تاحالابخاطر کرونا میترسیدم ببرمش و بعدم اگزما گرف نشد.الان بنظرتون وقت خوبیه ختنش کنیم یابزارم ازپوشک بگیرم بعد؟؟ میترسم برای پوشک کردن اذیت کنه

من رای میدم ، رای درست به عشققاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای کاش زودتر می‌بردی من پسرم رو تو ده روزگی تو کرونا بردم

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))

خیلی دیر شده گلم اذیت میشه طفلی😕

به نظرم دیگه نذار دیرتر بشه..حلقه که نمیشه دیگه سنتی باید ختنه کنی ی چند روزی باید بدون پوشک باشه مسلما

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
خیلی دیر اینکاروکردی  من یکماهش بود هیچچی نفهمید حتانمیتونس گریه کنه زیاد بالیزر ختنه کن و بز ...

بخاطر کرونا شوهرم اجازه ندادبعدشم یه مدت اگزماگرفت

چراهمون روزای اول ختنه نکردین؟هرچی بزرگتربشه براش سخت تره جاریم پسرش دوسالش شده هنوزختنه نکرده

مادرشوهرم میگف قبل یک سالگی ضررداره نباید ختنه کرد دراینده مشکل زودانزالی و...ممکنه براش پیش بیاد

اگه خیلی شیطون نیست الان ببرش وندار زیاد حرکت کنه وگرنه بذار بزرگتر بشه که درک کنه باید استراحت کنه ولی درکل نوزادی خوبه من پسرم را ۴ سالگی بردم تا مدتی خیلی اذیت میکرد کلا خلق وخوش عوص شده بود

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 

هدجی زودتر بهتر

چون انکان یاداوریش کمتره. 

اون هدچی ببشتر بفهمه، ممکنه ببشتر ذهنش و خاطراتش درگیر بشه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
مادرشوهرم میگف قبل یک سالگی ضررداره نباید ختنه کرد دراینده مشکل زودانزالی و...ممکنه براش پیش بیاد

ابدا

توصبه اینه ک زود ببرید. در دین هم اومده و روان سناسان میگن اگه درک از خودش و اطرافش پیدا کنه، بیشتر میترسه و حتی ممکنه فک کنه بابت خطایی تنبیه شده

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

نه بابادروغه همش خالم بچش شش روزش بودختنه کرد منم پسرمو بیست روزه بود ختنه کردم طفلی بچه گناه داره هرچی بزرگتربشه بیشتردرد رومیفهمه هم واسه توسخت میشه هم اون طفل معصوم

حیف عشقی که باتوحرومم شد..
نه بابادروغه همش خالم بچش شش روزش بودختنه کرد منم پسرمو بیست روزه بود ختنه کردم طفلی بچه گناه داره ه ...

اره خودمم پشیمونم ازاینکه دیرشد الان طفلی بچمم بیشتر اذیت میشه

2706