2733
2734
عنوان

خداازباعث وبانی کسی که باعث شد پیام تعطیل بشه نگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو تایپیک کن ما دوباره راهنماییت میکنیم

من توی سن پایین چند بار مورد تجاوز قرارگرفتم

با کره هستم ولی

الان ۲۰سالمه و زمانی برام پیش اومد که حتی مدرسه هم نمیرفتم 

میخواستم ببینم کی این تجربه رو داره که راهنماییم کنه

وپرسیده بودم به خاستگارم دراین مورد بگم یانه!

که خیلی از دوستان اومده بودن که گفتن چنین تجربه ای دارن تا بپرسم روحیه الانشون خوبه

پوکید

خدایا شکرت❤
من بهت گفتم نگو خوندی پیاممو؟ گفتم اتفاقات تلخ گذشته رو به آینده نبر

مرسی ازراهنمایتون

آره خوندم نمیگم بهشون.

ولی مهم ترازاون موضوع 

موضوع روحیه خودم برام مهم تره

اینکه چیکارکنم فراموش کنم ودیگه به ذهنم نیاد

اگه هم میاد اذیت نشم

خدایا شکرت❤
2740

تاپیکت برگشت 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
اره عزیزم😍 به کمک نی نی یار شب گزارش زده بودن🙄

خوبه ک برگشت ، پیش میاد اینجور مسائلا 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
خوبه ک برگشت ، پیش میاد اینجور مسائلا 

اره خداروشکر.اخه خیلی نیاز داشتم به کاربراش

و هیچ دسترسی نداشتم بهشون.

من تازه عضو شدم خیلی چیزارو نمیدونم🙊

خدایا شکرت❤
اره خداروشکر.اخه خیلی نیاز داشتم به کاربراش و هیچ دسترسی نداشتم بهشون. من تازه عضو شدم خیلی چیزارو ...

یواش یواش یاد میگیری