2733
2734
من یه بار ابروهامو سه ماه کلی بهشون رسیدگی کردم هر چی بگین توی این سه ماه به ابروهام رسیدم ...رفتم یه ارایشگاهی که خواهرم گفت بریم ...من نشسسسسسستم و این هی برداشت هی برداشت اولش بهش گفته بودم من میخوام ابروهام پهن باشه ... بعد از اینکه کارش تموم شد به قدری نازک کرده بود اندازه سه خط هی میرفت و می اومد میگفت مدل نانسی جدیده من هنوز توشوک بودم این همش تعریف میکرد من هم بیشتر خشانت میگرفتم و خشمگین تر می شدم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم واسه عروسی خاهر شوهرم آرایشگاه۰گفتم خیلی خوشگل کن موهامو که چشاشون در بیاد!!!خخخخخ۰۰یعنی یه کاری کرد که چشاشون در اومد ولی از خنده موهامو گرفته لود فقط انگار چنگ زده بود و تافت زده بود روش۰۰۰ منم بازش کردمو فقط صاف شونه کردم و خیلی ساده بودم
...
2731
موهام تا کمرم بود گفتم فقط نوکشو بزن واسه موخوره تااااااااااااااکید کردم فقط نوکشو تاااااااااااااااااااااااکید کردم . باز هم تاااااااااااااااااااااااااکید کردم و گفت باشه حواسم به گوشیم بود سرمم پایین اونم مشغول سرمو آوردم بالا دیدم موهام تا گردنمه
تمام.
من یه بار رفتم موهامو فر کنم برام بیگودی پیچید وقتی بیگودیارو باز کرد دقیقا کپیه قاطینگا پاتینگا شده بودم کپ کردم همینجور به ارایشگره نگاه کردم گفتم چیکار میکنی گفت صبر کن حالا باید باز شه اقا این موهامو باز کرد هی ژل برمیداشت میزد به سرن موهامو باز میکرد منم هی غر میزدم اخرشم رو موهام اکلیل ماشید وااااااای حالا منو میگید داشتم سکته میکردم مراسم تولد دوستمم دعوت بودم هیچی دیگه اومدم خونه رفتم حموم بعد موهامو اتو کردم رفتم تولد
قضاوت مخصوص خداست،....
اکلیللللللل برگ اخرش رو رو کرد سلما
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
یه بار تو عمرم گفتم بزار آرایش صورت رو برم آرایشگاه . .. خلاصه نشستم گفتم آرایش ملایم و محو میخوام گفت اوکی میدونم تا آخرشم نزاشت تو آینه نگاه کنم هی سایه های مختلف میزد منم میگفتم ملایم میخوامااااا میگفت میدونمممممم آخر سر چشمتون روز بد نبینه چشما سیاهه وحشتناک شده بودم اومدم خونه شستم ...
برا نامزدیم ابروامو تیغ زده بودن دونبالشو . منم بعد از کلی مراقبت دنبالش در امد و دفتم اراشگاه که برام بر داره وقتی پاشدم دیدم دنباله نیست و خودش با مداد شیطونی کرده و میگه مده. تازگیا هم رفتم اپلاسیون دیدم اراشگرم نیست و جمع کرده و یکی دیگه جاش امده منم چون مجبور بودم رفتم اپی و چشمتون روز بد نبینه . حالا بمانو شیش ساعت موندم تا از نوک پا تا زانو بندازه . اخرش خودم مومرو میمالیدم و میکندم .
من توی مجردی ابروهای پهنی داشتم که هر جا میرفتم میگفتن عروس بشی چی بشه ابروهات.بعد عقدم رفتم بهترین آرایشگاه محله مون،اینقدر زیر ابرومو خالی کرد و زنونه برداشتشون که نگو.الانم هیچوقت مثل اولش نشده
من حدود 10 سال پیش رفتم ارایشگاه گفتم نوک موهام بلوند کن موهام هم سالم . بدون رنگ بود خلاصه گند پشت گند به جایی رسید که اخرش یه صورتی تابلو در اورد منم فرداش تو خونه پرکلاغی گذاشتم.تازه میگفت عزیزم چه خاص شدی!!اینم بگم اون زمونا این رنگای جیغ و فانتزی نبود یا هنوز جا نیفتاده بود
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
یه بار هم رفتم با همون خواهری که گفتم ارایشگاه رو معرفی کرده بود با هم رفتیم موهامون رو بلوند کنیم خخخخخخخخخخخخ با موهای قرمز اومدیم بیرون ...همه شون هم که دیدین با هم تعریف میکنن ادم فکر میکنه دیگه موهاش در حد جوهانسون بلونده و برای همه کلی کلاس میزاره خخخخخخ خیلی ببخشید رسما انگار یه کلاغ پی پی قرمز کرده بود روی موهام ...بعدش دوتایی اومدیم خونه و بعد از یه شب مهمونی که من رفتم و همه اتفاق نظر داشتن که شبیه پیره زنا شدیم روز بعدش موهام رو پرکلاغی گذاشتم خخخخخخخخ فقط موندم با چه رویی توی اون مهمونی شرکت کرده بودم