2737
2734
عنوان

توروخدا بیایید کمک

80 بازدید | 16 پست

ما یه خونه خریدیم شد 600 میلیون بخدا با کلی بدبختی پولش دادیم تا اخرعمر باید قرض و قسط بدیم 

از املاکی پرسیدیم پول کمیسیون چقدر میشه گفت 1درصد میشه ماهم نمیدونستیم  شرایط چطوری بخدا املاکی یه هزاری برا ما تخفیف نگرفت آنوقت 6 میلیون ازما کمیسیون گرفته بعد از 2 هفته از معامله فهمیدیم پول کمیسیون 1 درصد بین طرفین بهش گفتیم قبول نمیکنه دراومد میگه اگه پول از ما بگیری اون خونه برات خیرو برکت نداره خیر ازش نبینی 

کلی دری وری نفرین که پول نمیدم باید 3500 پس بده میگه نمیدم کلیم نفرین کرده الان شوهرمم رفته اتحادیه شکایتشو کرده توروخدا بگید یعنی نفرینش میگیره از صبح حالم خرابه املاکی اینطوری گفته. حق با کیه 

خدایاشکرت 🙏

خونه دار شدنت مبارک🌺🌺🌺

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نه چه نفرینی بگیره ، نفرین ناحق جایگاهی نداره ، بنگاهی جماعت خدا رو‌ در نظر نمیگیرن و هر چقدر دوست دارن پول میگیرن 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 

مبارک بلسه نه اصلا نفرینش نمیگیره چون پول زور گرفته اتفاقا خدا میزنه تو کمر اون املاکیه که بیشتر از حقش گرفته تملاکی ها واقعا پررو بی وجدانن بعضیهاشون

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
چرا می ترسیم حق مون رو بگیریم؟ ک شاید ی نفر ب ناحق نفرین کنه؟  منم خیلی وقتا ب همین دلیل الکی ...

من از نفرین میترسم بخدا از صبح حالم خیلی بد شده ولی شوهرم میگه آخه حداقل 500 شیرینی بردار نه 3500 

آنوقت یه هزاریم برا من تخفیف نگرفت

خدایاشکرت 🙏

ما سر فروش خونه قبلیمون ناراحتی پیش اومد ، بنگاهیه به‌نفع طرف مقابل کار میکرد ، اخرش دیگه من بنگاه رو برداشتم رو سرم ، گفتم خدا رو‌هم در نظر بگیری بد نیست ، همیشه زنده نیستی ، فردا روزی  تو یه متر جا میخواهی بخوابی

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
ما سر فروش خونه قبلیمون ناراحتی پیش اومد ، بنگاهیه به‌نفع طرف مقابل کار میکرد ، اخرش دیگه من بنگاه ر ...

آره بخدا واقعا اصلا خدا نمیشناسن ماهم بهمون گفت این خونه 540 تا 520 میده ماهم قبول کردیم وقتی دید که آره ما خریداریم کردش 600 گفت 1 ریال تخفیف نمیده آنوقت اونی که خونه رو فروخت 2 میلیون بهشون پول کمیسیون داده آنوقت از ما 6 میلیون گرفت بخدا ماهم نداریم میگم حداقل 2 میلیون‌ بده میگه نه نمیدم شوهرمم رفت اتحادیه گفت چهارشنبه صبح بیا 

خدایاشکرت 🙏
2706