2737
2739
عنوان

انرژی مثبت انرژی منفی....😥

159 بازدید | 8 پست

یه دختر ۲/۵ ساله دارم یه پسر سه ماهه ..خیلی سخته دوتا بچه با فاصله سنی کم.جدا از مشکلات سخت بچه داری و خانه داری مشکل مالی کمبود توجه از طرف همسر هم هست.خیلی از نظر روحی از بین رفتم هیچ روحیه و انگیزه ایی ندارم.میدونم هرچی بی انگیزه تر میشم شوهرم ازم دوتر میشه.واسه کوچیک ترین مسائل قهر و دعوا راه میندازم بهش غر میزنم.دلم میخواد شاد و با انرژی باشم ولی با کدوم انگیزه.چجوری آخه؟خیلی حالم گرفته.کاش زندگی یه روی خوش بهم نشون بده.ناشکری نمیکنم بخاطر بچه هام ولی😣

دومی رو میتونم بپرسم چرا اوردین با این شرایط و مشکلات؟

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومی رو میتونم بپرسم چرا اوردین با این شرایط و مشکلات؟

کاش کسی این سوال رو واقعا نپرسه وقتی با چند روش پیشگیری ناخواسته باردار شدم.دیگه حوصله ندارم به دیگران توضیح بدم چرا...

2728
کاش کسی این سوال رو واقعا نپرسه وقتی با چند روش پیشگیری ناخواسته باردار شدم.دیگه حوصله ندارم به دیگر ...

😓 عذر میخوام عزیزم

من فکر کردم برنامه‌ریزی و خواسته شده بوده.

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛ 

ولی بابت این موضوعاتی که گفتی ببین الان همه‌ی دنیا دارن دست و پنجه نرم میکنن با افسردگی و یکنواختی و روتین‌وار شدن زندگی‌شون

پیش مشاور برو اگه شرایطشو داری. اگر نداری با یه دوست سعی کن هفته‌ای یه‌بار حرف بزنی کسی که معتمدت باشه و بتونی حتی فقط خودتو پیشش خالی کنی ... به سلامت و ارامش روان خیلی کمک میکنه

😭بجای یه روش چند روش پیشگیری هم داشتم.خودم تا مدت ها تو شوک بودم

منم جدیدا خیلی میشنوم قرص‌های جلوگیری و ضد بارداری ناکارآمد شده... با وجود مصرفش خانما باردار میشن! واقعا باعث و بانی‌ش چه‌جوری میخواد جواب بده 

شاید یکی اصلا شرایط فرزند اوردن رو نداره. چیکار کنه اگه باردار شه اخه!؟؟؟  

2740
منم جدیدا خیلی میشنوم قرص‌های جلوگیری و ضد بارداری ناکارآمد شده... با وجود مصرفش خانما باردار میشن! ...

خدارو بابت داشتن بچه هام شاکرم.شاید خیلی ها الان حال منو دارن بخاطر نداشتنشون .ولی همیشه دلم میخواست یه مامان نمونه باشم یه همسر نمونه ولی الان هیچ دل خوشی از زندگی ندارم.همه تلاشم فقط اینه بچه هام خوب تربیت بشن