2737
2739

املا صحیح

علامت های نگارشی من جمله . ، ! ؟ : ؛ ‌و....

خط خوش

یک سانت فاصله میذاری اول هر بند جدیدی که میخوای بنویسی

ولی کلا نوع نوشتنت خیلی مهمه اینکه جذاب بنویسی

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
علائم نگارشی ، خوش خطی و زیبانویسی، املای واژگان، توجه به ساختار (مشخص بودن مقدمه، متن ، نتیجه)،&nbs ...

آهان بعد چند تا بند باید برای امتحان نهایی نوشت ؟؟

کتاب انشات رو یه دور بخون. نکاتی که گفته رو رعایت کن. کلا بند و خوشنویسی و مقدمه و نتیجه گیری خیلی مهمه. نتیجه گیریم مستقیم ننویس نتیجه می گیریم. سعی کن شعر یا ضرب المثل مرتبط به کار بگیری اغلب از نمونه های تو کتاب انشا امتحان میگیرن. ولی کتابت رو حتما بخون چون از اونم احتمالا سوال میدن مخصوصا بازنویسی و بازگردانی  اینا

2740
کتاب انشات رو یه دور بخون. نکاتی که گفته رو رعایت کن. کلا بند و خوشنویسی و مقدمه و نتیجه گیری خیلی م ...

اهان 

پس چرا خانممون گفته از موضوعات کتاب نمیدن 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

چه کنم جذاب بشه ؟؟

باید کتاب زیاد بخونی برای زیبا نوشتن 

اما برای فردا جملات رو ادبی بنویس

مثلا به جای خورشید میتابید و من بیدار شدم

بنویس با نوازش خورشید چشمانم را گشودم

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤