2733
2739
سلام  عزيزم من ديدم تو يه تاپيك به يكي از كاربرها دفتر الست گروپ رو به عنوان شركت مهاجرتي پيشن ...

نه عزیزم ...منم مشاوره رفتم...برای المان اطلاعاتشون خوب بود مارو خوب راهنمایی کردن..ولی ما کلا از المان منصرف شدیم...

اینکه بقیه کاراشون به چه صورت هست اطلاعی ندارم

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه عزیزم ...منم مشاوره رفتم...برای المان اطلاعاتشون خوب بود مارو خوب راهنمایی کردن..ولی ما کلا از ال ...

دزدن کلاه بردارن ما قرارداد بستیم و فهمیدیم دروغه فقط چهارتا حرف از اینوزاونور یاد گرفتن کهخودتونم میتونید برید بفهمید

دزدن کلاه بردارن ما قرارداد بستیم و فهمیدیم دروغه فقط چهارتا حرف از اینوزاونور یاد گرفتن کهخودتونم م ...

البته من مخالف وکیل برای مهاجرت هستم..کسی که توانایی مهاجرت و زندگی در کشور جدید رو داره باید از پس کارهای مهاجرتی بربیاد و بتونه اطلاعات کسب کنه

2738

سلام من به تازگی دو جای مختلف ماک  دادم یکیش پیش استادم بود که خب استرس ام کمتر بود و یه جا توی موسسه آیلتس شکوه توی سهروردی شمالی که همه چیزشون خوب بود و دو روزه هم جواب دادن 6.5 شدم اما خودم یکم استرس داشتم خراب کردم. 

سلام من به تازگی دو جای مختلف ماک  دادم یکیش پیش استادم بود که خب استرس ام کمتر بود و یه جا توی ...

ماک رو همه جا میگرین مهم همون مرکز هست که امتجان اصلی رومیدید

ممنونم 

موسسه ایران اروپا ماک دادید تا حالا؟ میدونید خوبه یا نه؟ یه جایی که قیمتش مناسب باشه ، عصر دین و دانش شده ۱/۲۰۰ 

ایرسافام هم ۹۰۰ 

ایران اروپا باز ۷۵۰ مناسب تره . اگر کسی با قیمت مناسب سراغ داره که کیفیت آزمون هم خوب باشه ممنون میشم بگید

ممنونم   موسسه ایران اروپا ماک دادید تا حالا؟ میدونید خوبه یا نه؟ یه جایی که قیمتش مناسب ...

بهتره همون سنتر که ازمون میدی ماک بدی تا هم با فضا اشنا بشی هم استانداردتره..

تعداد ماک رو کم کن مثلا فقط یکبتر قبل ازمون بده ولی همون سنتر بده