2733
2734
عنوان

نگهداری از نوزاد در تابستان

1343 بازدید | 24 پست

سلام مامانا.

من اهواز زندگی میکنم و سیزده روزه که بچه ام به دنیا اومده.

اینجا خب هوا خیلی گرمه و کولرا روشن هستن و خونه خنکه.

من تجربه ی نگهداری از بچه توی تابستون رو ندارم،بچه های قبلیم هردو متولد زمستون بودن و خونه گرم بود،ولی این یکی رو نمیدونم بپوشونم یا نه،

ببرمش زیر کولر یا نه ؟

تا کی باید مراقبش باشم؟

همه اش استرس دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیر کولر نذارش لباسشم خیلی کم نباشه

لباسش یه زیر پوشه و یه دونه هم روش.

جنس همون لباسای نوزادی که پنبه ایی هستند،تازه من احساس میکنم برای زمستون مناسبن نه تابستون

2728

توی اتاق که کولر توی پذیرایی روشنه ببر باد غیر مستقیم

خواهش میکنم نفری ۱۰تا صلوات بفرستین

به نیت اینکه شوهرم عذاب وجدان بگیره و بیاد منت کشی خیلی احتیاج دارم به منت کشیش چون دوتا بچه کوچیک دارم و خیلی خوردم کرده خیلی

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

جلوی باد مستقیم نزارش و ب هیچ عنوان شورت و رکابی نپوش براش ..بلوز و شلوار نخی نازک براش بپوش ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
توی اتاق که کولر توی پذیرایی روشنه ببر باد غیر مستقیم خواهش میکنم نفری ۱۰تا صلوات بفرستین به نیت ...

بخاطر بچه هاتم ک شده خودتم غرورتو کنار بزار و با همسرت حرف بزن و مشکلاتتو حل کن ..همش ک نباید مردا بیان منت کشی ..شمام منت کشی نکن ولی با حرف زدن مشکلتو حل کن و منتظر نباش

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2740
باد غیر مستقیم هست،مثلا ما توی سالن نشستیم،کولر اتاق روشنه. ولی خب خیلی گرمه،برای ما بزرگا

عزیزم اصلا باد کولر براش ضرر ندارهذفقط دما رو بگیر دما مناسب براش 25 درجه هست نه کمتر نه بیشتر

بخاطر بچه هاتم ک شده خودتم غرورتو کنار بزار و با همسرت حرف بزن و مشکلاتتو حل کن ..همش ک نباید مردا ب ...

اونوهیچوقت منت کشی نکرده اصلا عذرخواهی نکرده

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
جلوی باد مستقیم نزارش و ب هیچ عنوان شورت و رکابی نپوش براش ..بلوز و شلوار نخی نازک براش بپوش ..

منظورتون اینه که زیر پوش نکنم تنش؟

لباس تنش یکی از ما بیشتره.

قربون بچه زمستون.

تکلیف مشخصه باید گرم بگیریش.

اینو روز اول که از بیمارستان مرخص شدیم اننننقدر هوا داغ بود و ماشین گرم بود گفتم الان تلف میشه از گرما

اونوهیچوقت منت کشی نکرده اصلا عذرخواهی نکرده

خب شمام عذر خواهی نکن ولی بشینید باهم حرف بزنیدمشکلو حل کنید اینده دوتا بچه در خطره 

منظورتون اینه که زیر پوش نکنم تنش؟ لباس تنش یکی از ما بیشتره. قربون بچه زمستون. تکلیف مشخصه باید ...

ن منظورم اینه تو خونه یه وقت بچه رو لخت نکنی با شورت و رکابی ..چون اون با ما فرق داره ..ن باید خیلی لختش کرد ن خیلی پوشوندش ..اره سخته اونم منطقه شما 

ن منظورم اینه تو خونه یه وقت بچه رو لخت نکنی با شورت و رکابی ..چون اون با ما فرق داره ..ن باید خیلی ...

بله حواسم هست.

روز اول بیمارستان خیلی سرد بود،هم چشمش قی کرد و هم بینیش کیپ شد برای همین ترسیدیم.

ولی الان دیگه خیلی گرم نمیگیرمش.

بله حواسم هست. روز اول بیمارستان خیلی سرد بود،هم چشمش قی کرد و هم بینیش کیپ شد برای همین ترسیدیم. ...

اره نباید مستقیم تو سرما قرارش داد گوشش باد میگیره بینیش کیپ میشه ..هوای خونه رو خنک نگهدار همیشه ..ب جای پتو میتونی رو انداز نخی بندازی ک ن سردش بشه ن گرم 

2706