2733
2734
عنوان

دهان خشک از علایم کروناست ؟

51 بازدید | 5 پست

هرچقد آب میخورم خشکیه دهنم برطرف نمیشه

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
پس زیاد به زندگی دل نبند،دورش بنداز ،اینقراهم خوب نیست

یعنی کروناست

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی کروناست

فک نکنم من دارم تازه دارم خوب میشم اسهال خونی تهوع استفراغ آبریزش بینی آبریزش قرمزی چشم تب لرز بدن درد خصوصا تو پاها تنگی وسط سینه یا پشت قفسه سینه و یک حالت خاصی تو قلب مثل رد شدن یک شوک مانند  از قلبت  اینا علامت‌هاش بود برا خودم دامادمون مامانم 

2731
فک نکنم من دارم تازه دارم خوب میشم اسهال خونی تهوع استفراغ آبریزش بینی آبریزش قرمزی چشم تب لرز بدن د ...

ممنون عزیزم