2752
2734
عنوان

دکتر الهه اخوان تفتی

3338 بازدید | 7 پست
دوستای گلم، لطفا اگر کسی ایشون رو میشناسه و اطلاعاتی در موردش داره بزاره!

من یکبار مطبش رفتم الان هم باردار شدم، ولی بین ایشون و دکتر زهرا نادری موندم ، دکتر نادری به نظر بهتر میاد ولی سرش شلوغه مطبش دیر به دیر وقت میدن و کلا سرش زیاد شلوغه!

ولی دکتر اخوان خوبه با حوصله تر هم هست!

راستی شماره نظام پزشکی اخوان 5 هزار و خورده ایه مال نادری 6 هزار و خورده ایه، به نظرتون سابقه اخوان بیشتره؟ یعنی از شماره نظام پزشکی میشه اینو فهمید؟
سرویس اتاق خواب دیبا http://old.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=31851&ChatDate=28-8-1393&PostID=65521340#65521340

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکتر الهه اخوان واقعا عالی من تحت نظر این دکتر بودم بعد از سقطم زایمانم رو خیلی خوب انجام دادن واقعا ...

ببخشید شما آدرس یا شماره جدید دکتر اخوان رو دارید؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...