2737
2739
عنوان

دوستای هنرمننند+عکس

202 بازدید | 21 پست

سلام دوستان خواهر من پارسال توی دوازده سالگی کار با نمد رو شروع کرد اولش فقط بخاطر سرگرمی بود اما کم کم اطرافیانمون بهش سفارش دادن و وارد این کار شد الان به تازگی یه پیج تو اینستاگرام زده. اما خب تو این چند روز تعداد کمی فالوش کردن به نظر شما چطور میتونه دیده بشه؟ اصلا شما به این قبیل چیزا علاقه دارین؟؟

چیزایی هم که تا حالا درست کرده در کوب دیوار کوب ست سیسموونی نسانگر اتاق کودک باکس تولد و باکس ولنتاین بوده 

بقیه عکس ها رو نتونستم تو پست اول بزارم

موفق باشه❤❤

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بقیه رو هم بذار

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

موفق باشه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
بقیه رو هم بذار

چشم عزیزم پیجش رو هم میزارم ممنون میشم فالو کنید حتی اگه سفترش نمیدید میخوام ذوق داشته باظه و کارشو ادامه بده ممنون میشم فالو کنید و بهش انگیزه بدید⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

2740
ممنون عزیزم واقعا به کار های هنری علاقه داره تو این سن هم گلدوزی هم بافتنی هم کار با نمد هم نقاشی تو ...

خداحفظش کنه براتون بفرستینش فنی حرفه ایی تا مدرک بگیره بدردش میخوره

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
ست سیمونی میتونه اگه تمیز دربیاره تو دیوار نمونه کارشو با قیمت بزار زود کارش میگره

واقعا؟؟به فکر خودم نرسیده بود چشم حتما توی دیوار اگهی میزارم ممنون از شما بخاطر پیشنهادتون

شما عکی هارو که الان فرستادم دیدید؟به نظرتون میتونه مظتری داشته باشه؟؟

واقعا؟؟به فکر خودم نرسیده بود چشم حتما توی دیوار اگهی میزارم ممنون از شما بخاطر پیشنهادتون شما عکی ...

بله خیالت راحت تو دیوار اگهی کنید 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

اخی عزیزم خیلی خوشگلن حتما هم فروش میره🤩

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑