2733
2739
عنوان

کمک برای مهمونی دوستانه

103 بازدید | 15 پست

سلام دوستان ممنونم اومدین

دوستم میخوادبیاد خونمون برا ناهار به نظرتون چه چیزایی درست کنم شیک باشه ایده بگین لطفا برا باراوله که میاد خونه ام❤

وخدایی که به شدت کافیست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قیمه غذای مجلسی هست یه قیمه خوشمزه درست کن با سالاد کاهو برای پیش غذا هم یه سوپ خوشمزه نوشابه یا دوغ هم بگیر ژله هم درست کن بعد غذا با میوه بیار نسکافه هم درست کنی جای چایی خوبه برنج ت رو هم خوجمل ترین کن سفره رو مرتب و قشنگ بشین میوه ها رو هم میتونی خودت پوست بکنی و خوجمل خورد کنی بشینی اگر یه نوع هست که هیچی 

2740
دوستان فردا بله برون پسر عمومه بعد ما که از طرف دامادیم باید کادو بدیم ؟ چون قبلا این رسمو نداشتیم م ...

برا احتیاط پول و کارت پول همراه داشت ه باشین😅

کم حرفم ، این کم حرفیمم هروز بیشتر میشه......
ما‌بله برون رسم‌کادو‌نداریم هر منطقیه ای رسما فرق میکنه دیگه

ما خودمون نداشتیم اخه عمم یه خورده خود شیرین تشریف داره همیشه خدا هم سعی داره مامانمو خراب کنه  میترسم بره اونجا کادو بده بعد مامانم خراب بشه  چون عمم کادو بده زن عمومم میده 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
برا احتیاط پول و کارت پول همراه داشت ه باشین😅

از احتیاط هم گذشته با عملیاتی کار کنیم 😂😂چون عمم مثلا از قبل ازش بپرسی کادو میخوای بدی میگه نه اما میره میده مامانمم خراب میکنه 

دوستان فردا بله برون پسر عمومه بعد ما که از طرف دامادیم باید کادو بدیم ؟ چون قبلا این رسمو نداشتیم م ...

کادو تو عقد میدن بله برون نمیدن اگه نگرانین پول پیشتون باشه 

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
کادو تو عقد میدن بله برون نمیدن اگه نگرانین پول پیشتون باشه 

اره باید مامانم با خودش ببره  چون از قوم یاجوج ماجوج هیچ چی بعید نیست 

عروسی دختر عموم قرار بود کادو بعد ماه عسلشون بهشون داده بشه البته غیر کادویی که بابام میخواست بده  بعد عمم رفته بود داده بود کادو رو بابامم فکر میکرد مامانم از عمد کادو نداده

2706