2737
2734
عنوان

چرت وپرت

| مشاهده متن کامل بحث + 4342 بازدید | 167 پست
یکی از فانتزیام همیشه این بوده که توی سیستم عامل ویندوز یک مشکل پیدا کنم بفرستم براشون بعد بیل گیبس زنگ بزنه بگه مهندس لطفا بیا امریکا تو مجموعه من دخترمم میدم بهت کنیزت باشه تا آخرررر عمرش ، خونه ماشین پول همه چی میدم بهت … منم بعد از یک دقیقه سکوت بگم : خیلی دلم میخواد اما من متعلقم به این مردمم !!!..
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
دو هفته پیش مامانم رفته بود اصفهان دریغ از یه دونه گز یا پولکی که سوغاتی بیاره الان واسمون مهمون اومده مامانم خونه نبود زنگ زده میگه : چای دم کن بعد برو توی اتاق من توی کمد لباسام پشت چمدون سیاهه یه بالش آبیه اونو ور دار ( من (( :| )) زیرش یه ملافه سبزه اونو وردار ( من (surprised)) زیرش یه ساک قهوه ایه ( من (surprised)) توی ساک قهوه ایه یه ساک زرشکیه ( من (surprised) ) توی ساک زرشکیه یه پلاستیک بنفشه ( من (surprised)) از توی اون یه بسته سوهان عسلی بردار بزار جلو مهمون تا من بیام جاشونو دوباره عوض کنم حواست باشه دست به گز و پولکی ها نزنی ها !!!!! ( و همچنان قیافه من=(( :| ) )
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بعضی ها میپرسی اسم بچه تونو چی گذاشتید؟؟ یه چیزی میگن که مجبوری بچه رو بغل کنی بری یه جا شلوارشو بکشی پایین ببینی دختره یا پسر... بی ادبم خودتونین
میگن بد حجابی عامل وقوع زلزله توی ایرانه، بازم خدا رو شکر که بی عدالتی ، اختلاس و دزدی دروغ و تهمت و افترا عامل وقوع زلزله نیست وگرنه ایران یکسره رو ویبره بود!
2742
داستایوفسکی میگه آدمای خوشبخت همشون شبیه همدیگه هستن تنوع تو ما بدبختا هست.... دیدم جمله فلسفی در این پستم نزاشتم گفتم بی نصیب نمونید ... فکر کن یه کم بابا
مورد داشتیم پسره رفته سربازی تو اموزشی بهش میگن:اگه 3 تا دشمن اومدن سمتت چه میکنی... گفت :کااااااپدرشونو در میارم!!! گفتن اگه 4تا بیان چیکار میکنی!!! گفت : اسفالتوشون میکنم گفتن :اگه 5 بیان چی میکنی!!! گفت:هااااااااااامیزنم لهشون میکنم....! گفتن بهش : آفرین به شجاعتت گفتن:حالا اگه 70 نفر و سه هواپیما و پنج تا تانک بیان چی...؟ گفت یه تیر میزنم تو مغزم و توف به اون کشور و ارتشی که غیر از من کسی نداره!!!
پولدار شدن ، رابطه مستقیم با پدر داره : - یا باید پدرت در اومده باشه - یا باید پدر بقیه رو در آورده باشی - یا باید پدرت پولدار باشه - یا باید پدر زنت پولدار باشه !!! خیلی زحمت کشیدم واسه گفتن این جمله یه کم فکر کن در موردش... بله با شمام ....
پسری عاشق دختری بود ،دخترهمیشه به اون جواب رد میداد یه شب پسره تصمیم گرفت تاعشقشو ثابت کنه به دختره گفت یامال من باش یاخودکشی میکنم،دختر سره حرفش موند و جواب رد داد دوباره. پسر هم به خودش بنزین تزریق کرد ورفت توکما...وقتی به هوش اومد و دخترو دید که اومده ملاقاتش باچاقوی جراحی افتاد دنبالش وبلاخره گیرش اورد ووقتی اومد بکشتش یکهو بنزین تموم کرد اون جا هم پمپ بنزین نبودو دختر شانس اورد
2740
یه جمله سنگین بگم دیسک کمر بگیری وقتی یکی باهات سرد میشه یعنی داره رو یکی دیگه گرم میشه جمله سنگینی بود میریم یه ربع هواخوری
یکی مزاحم می شد، هی sms، هی زنگ… جواب نمی دادم که بی خیال شه. دیگه تماس نگرفت. بعد از چند روز، اس ام اس داده: ببخشید من چند روز مزاحمتون نشدم، کار داشتم، دستم بند بود، شرمنده! چه خبر؟!
دیشب خواب دیدم مازراتی خریده ام. بیرونش مازراتی بود، ولی توش مثل ۲۰۶ بود! ناخودآگاه مغزم ، از داخل مازراتی ایده ای نداشت، تصویر ۲۰۶ پخش می کرد! بیچاره ندیده خوب ... مسخره اش نکن
قدر داشته های خود را بدانید (خاله شادونه و خاله نرگس و.... ) اجرای برنامه کودک در عربستان با حضور عمو انتحار و عمو انفجار !!!
نشسته بودم یه هو مامانم از آشپزخونه اومد، بی مقدمه شروع کرد درباره فلفل صحبت کردن که: میدونستی فلفل لاغر میکنه و ضد سرطانه و خاصیت داره و واسه فلان و بهمان خوبه و . . . . . . . آخرش معلوم شد قوطی فلفل از دستش در رفته، ریخته تو شاممون !
آیا میدانیــــــــد چرا همــــه مشکـــــلات در کشـــــور ایـــــران یـــا از طریـــق مــــادى حــــل میشــــود یـــــا پـــــارتــــى!؟ . . . . . . . . . . . . چـــــون مــــا آریاییهـــا از دو قــــوم مـــاد و پــــارت هستیــــم امروز غرقتون کردم با جملات فلسفی
روایت داریم که میگه : وقتی یه دختر لباس میخره ، امکان نداره جلوی آینه باهاش نرقصه اگه دروغ میگم بگو دروغ میگی دختر خانوم ها با شمام ...
2706