2733
2739
عنوان

چرا بابام گوشی نمیخره

718 بازدید | 27 پست

من یه دختر ۱۴ سالم الان برای درس هام لازمه الان با گوشی مامانم کار میکنم اما گوشی مامانم صاحب داره مال مامانمه من مثل همه گوشی میخوام دختر دایی من یکم وضع مالیشون خوب نیست اما وضع ما خدایا شکر خوبه بابام همش میگه میخرم برات مامانم هم میگه گوشی من و بردار من برم گوشی جدید بخرم گوشی مامانم جی ۲ شاد توش هنگ میکنه من نمیدونم چیکار کنم بابام فقط امروز فردا میکنه  اردیبهشت داشت میخرید همه چی تکمیل بود بخاطر ۱۰۰ تومان گوشی گذاشت زمین و رفت الان همون گوشی شده ۳ میلیون و۶۸۰ تومان ای خدا الان باز میگه نگران نباش ماه بدی تولدت میخرم مردم بخدا قول های بابا جونمم قول نیست

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

شاید پول نداره 

درکش کن 

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚
شاید پول نداره  درکش کن

عزیزم وضع مالیمون خوبه

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شایدم نمیخره اینطور جاها نیای

الان تو ۱۴ سالته چرا میای نی نی سایت 

اینجا قانون برا بالای ۱۵ ساله هاس

مناسب شمانیست عزیزم

💜 اِرحَم تُرحَم{ رحم کن،تا به تو رحم شود }💜❤ دانشجوی روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی❤💛مربی بدنسازی💛💚با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم💚

از گوشی مامانت استفاده کن

لازم نیست حتما گوشی داشته باشی

درسته مال تو نیست اما برای استفادش مشکلی نداری

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
2738
شاید میترسن منحرف‌شی‌ودوس پسرپیداکنی

نه بابا از این دخترا نیستم من فقط سرم تو درسه 

خوب اینکه مشکل مالی نیس خداروشکر😄واینکه دس دس میکنن شاید نگرانتن بهتربشون بگی من حد خودمو میدونم واستفاده درس دارم وباشون صحبت کنی وبگی که برای درسات واقعا نیاز داری 

درکت میکنم من گوشی نداشتم همسن تو بودم همه ی اطرافیانم داشتن بابای منم مثل بابای تو همش امروز فردا می‌کرد ولی بلاخره گرفت وقتی ک دید همه ی دوستان و بچه ها دارن من یه گوشی خراب دستمه من از 13 سالگی گوشی داشتم البته مدل پایین ولی سال 98 تونستم یه گوشی خوب بخره بابام برام 

نه بابا از این دخترا نیستم من فقط سرم تو درسه  

به نظرم نداشته باشی بهتره منم میگفتم معتاد گوشی نمیشم اما شدم نگو نمیشم و این چیزا 

به درستم بهتر میرسی منفعت خودته

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
2706