2733
2734
عنوان

تو رو به مقدساتتون به دادم برسید

338 بازدید | 29 پست

ولله خواب ندارم. هرکاری میکنم نمیتونم بخوابم. 

خسته ام. له و بیچاره ام. چشمام میسوزه ولی تا میخوام چشمامو ببندم که بخوابم یعنی تا خوابم میخواد شروع شه یکهو انگار کسی منو از برق میکشه بیرون. خواب کاامل از سرم میره بیرون. پدرم در اومده. بزور الپرازولام میتونم ۵ ساعت بخوابم .. التماستون میکنم... من چه خاکی به سرم بریزم.. نه فکر دارم نه هیچی ... گلاب بو میکشم ... ماساژم میدن.. تا خود صبح به گوشیم دست نمیزنم.. قبل از خواب درس میخونم.. ولی هیچی به هیچی.....

کارم شده گریه... گاهی دو دستی میکوبم توی سر خودم.. خسته شدم...خستهههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۴ روزه اینطور شدم ... ولی اولین بارم نیست ... از وقتی معده م عفونت کرد این بلا سرم اومد.... تو رو خدا اگر راهکار ندارید حداقل دعا کنید من بمیرم زودتر خلاص شم فقط... خدا حوالی من که وجود نداره.. شاید حوالی شما وجود داشت..

2738

چرا اینجوری شدی عزیزم....برو متخصص اعصاب و روان....نابود میشی اینجوری

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

قبل از خواب (ایت الکرسی تا علی العظیم) بخون حتما 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706