2733
2734

سلام دوستان من ۸روزه فهمیدم باردارم با تنبلی تخمدان خدا خاسته باردارشدم از روزی ک فهمیدم لک دارم دوروزه لکای قهوه ای خونریزی شده امروز ازمایش بتامو تکرارکردم از ۳۰۰ شده ۲۲۰۰ نرماله فکرمیکنم اما چیکارکنم لک و خونریزیم قطع بشه خیلی میترسم اما درد ندارم

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیاف میدن و استراحت مطلق

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ
2740

منم داشتم فقط تخت بخواب اگر لکه دیدی شیاف 12 ساعتی کن نزدیکی ممنوع پله اصلا دسشویی فرنگی استفاده کن اب گرم ب خودت نگیر سوره حجرات بخون بر نینی ان شاالله ک بند میاد

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

سلام نی نی شما به دنیا اومد به سلامتی؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡