2737
2739
عنوان

شال و مانتو ارزووووووون

86 بازدید | 7 پست

اقا خداییش الان یه تاپیک پر بازدیدی بود که بنده خدا استارتر رفته بود که مانتو خریده بود که ملت ریختن سرش

این وسط یه سریا میگفتن ما فلان چیزو خیلی ارزون خریدیم

خداییش اگر پیج یا سایت خوب که مانتوو شال و روسری شیک و باکیفیت ولی ارزون میفروشه به منم بگید خبببب

منم میخام😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بالاخره من ماندم و من، من از من رنجیده است، هیچ کس نیست برای پادرمیانی

منم😢

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ارزون ب چی میگی؟  الا مانتو های خ قشنگ تا ۲۰۰ هم بگردی پیدا میشه  شال و روسری زیر ۱۰۰ تو ...

تا دویست خوبه والا

اینجا روی 400ه

شالم که بذار و برو

والا بخوای چیز خوب بخری ارزون نیست من خودم پریروز از بازار برای دختر ۱۲ سالم مانتو خریدم ۳۰۰ ولی جنسش خوبه قشنگم هست شال و روسری هم ۱۰۰ به پایین باشه یا جنسش خوب نیس یا زشته الان چیز ارزون نداریم مملکت گرونیه خواهر پریروز رفتم خرید واسه دخترام هیچی نخریدم ۱۶۰۰۰۰۰خرج شد خدا به فریادمون برسه 

والا بخوای چیز خوب بخری ارزون نیست من خودم پریروز از بازار برای دختر ۱۲ سالم مانتو خریدم ۳۰۰ ولی جنس ...

والا به خدا من هر چی میپسندم تا قیمتشو نگاه میکنم پشم هاام میریزه😭😭😭😭

2740