2737
2734

بنظرم عشق واقعی فقط یه بار اتفاق می افته 

آدم فقط یه بار از اعماق وجود برای یکی دلش می‌لرزه و بعد ازاون دیگه هیییییچوقت اون آدم سابق نمیشه ...‌

بعد ها ازدواج می‌کنه بچه دار میشه و .....اما همیشه یه تیکه ای ازروحش در تلاطمه....

یکیو یه بار میبینی و هیچ وقت حیا بهت اجازه نمی‌دهد بگی چقدر دوسش داری و برا همیشه حسرتش ب دلت میمونه....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

والا اینجوری ک دلم الان برا دخترم میلرزه قبلیا همه سوتفاهم بوده🥰🥰🥰

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهات کاملا موافقم و منم فکر میکنم واسه یبار اتفاق میفته

منم دلم یبار لرزید و با همون آدم ازدواج کردم اما چه فایده ۶ ماه خوبیم ۱ ماه قهر و بحث و دعوا 

درسته همیشه به این فکر میکنم که اگه نباشه هیچوقت آدم سابق نمیشم اما الانم شرایطم خوب نیست 

میخوام بگم به داشته هات فک کن همیشه عشق کافی نیست متاسفانه 

من 

خداروشکر 

منجر به ازدواج شد 

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
درسته ولی ممکنه سالهای بعد ازون بهتر ببینی و اونو یجورایی فراموش کنی

حرف اینه ک همه چی داری اما یه حسرت در گذشته همیشه گوشه قلب آدمه .....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2738

مجردم

من یکی و تقریبا ده ساله هست دوست دارم از اون طرف از ازدواج به شدت میترسم برا همین تنها آرزوم اینه که اگه قسمت هم نیستیم مهرش از دلم بیرون بره هیچوقت برا ازدواج باهاش دعا نکردم.عشقم واقعیه جوری که اسمش رو هم که میشنوم یه جوری میشم☺

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
مجردم من یکی و تقریبا ده ساله هست دوست دارم از اون طرف از ازدواج به شدت میترسم برا همین تنها آرزوم ...

دقیقا مث من منم یکیو دوست دارم و شدیدا از ازدواج میترسم

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد
باهات کاملا موافقم و منم فکر میکنم واسه یبار اتفاق میفته منم دلم یبار لرزید و با همون آدم ازدو ...

من خیلی چیزا دارم اما رروحم دیگه مثل قبل سرزنده و شاداب نیست

مجردم من یکی و تقریبا ده ساله هست دوست دارم از اون طرف از ازدواج به شدت میترسم برا همین تنها آرزوم ...

ده سال خبرداره؟

2706