2733
2734

سلام بچه ها شماها خانواده شوهرتون چجوری فهمیدن مشکل باروری دارید مخصوصا اونایی که بی علت باردار نمیشدید ؟؟؟؟خودتون بهشون گفتید یا خودشون فهمیدن ؟؟؟ یا اصلا بهشون نگفتید تا موقعی که باردار شدید گیر نمیدادن بهتون ؟؟؟؟

من نگفتم ....هروقت میپرسن میگم ما دوست نداریم زود بچه دار بشیم می‌خوایم از این روزای خوبمون به خوبی استفاده کنیم😂

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما تقریبا 9 ساله عروسی کردیم 5 ساله میخواییم خواهر شوهرم اصلا گیر نمیداد این دو باره منو تنها گیر میاره میپرسه منم میگم داداشت نمیخواد باز گیر میده