2733
2734
چند ماهگی از شیر گرفتینش؟سخته؟چند روز طول میکشه تا نی نی عادت کنه؟میشه بگین روش تون چی بود؟راهنماییم کنید. دخترم ١٨ ماهشه خیلی وابسته به شیر شده دکتر ٢ ماه پیش گفت میتونی از شیر بگیریش ولی خودم دلم نیومد الان دیگه خسته شدمشب تا صبح باید سینه ام دهنش باشه وگرنه بیدار میشه
از شیر شب که من 13 ماهگی گرفتم البته پسر من مدت کوتاهی بود عادت کرده بود به تمام مدت سینه خواستن نصف شب یکی دوشب گریه کرد و تموم شد نصف شب شوهرت برن پیشش..این چند روز تعطیلی فرصت خوبیه چون نباید سرکار برن برن و ارومش کنند فعلا شب رو بگیر روز رو کمش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته بعضی از بچه ها هم نمیگیرن.پسر من الان سه ماهشه.فقط موقعی که میخواد بخوابه پنج دقیقه تو دهنشه و بعد میندازتش بیرون.کم کم شب ها رو با یه چیز دیگه براش عوض کن.
من تجربه ندارم اما باید تا دوسال ادامه داشته باشه .اما نه دیگه شب ها! اگه دکترت گفته دیگه ندی خب باید کم کم سعی کنی از شیر بگیری.به نظر من استرس نداشته باش و عجله هم نکن.یواش یواش و به تدریج حتی اگه شده تا یک ماه ازش بگیر که احساس نکنه محبتت نسبت بهش کم شده.
2740
طوطی جان من تجربه از شیر گرفتن ندارم هنوز ولی یه تجربه دیگه دارم امتحان کن بد نیست. پسر منم الان 15 ماهشه. یه مدت شب تا صبح شیر می خورد و همش نق میزد. تا شیر میدادم میخورد دوباره می خوابید نق میزد. می خواستم ببرم دکتر. یه دکتر هم قبلا گفته بود شیر شبش رو بگیر ولی چه جوری نگفته بود. تا اینکه یه شب خونه مادرم بودم و فرداش می خواستم ببرم دکتر ببینم آخه این بچه چشه که شب تا صبح نق میزنه؟ اونجا خیلی خنک بود. شب تا صبح یک یا دوبار پسرم شیر خورد. خلاصه الان خونه خودمون رو خنک نگه میدارم. یه بار در طول شب شیر می خوره. نگو اون موقع گرمش بوده من فکر میکردم برای شیر گریه میکنه. الانم تا مبینم شب زیاد بیدار میشه سریع هوای خونه رو خنک میکنم میبینم خوب می خوابه.