2733
2734

سلام 

من یه گلدون سفلرش داده بودم امروز رسید دیدم سایز کوچیکشو برام فرستادن ینی از نظر قیمت ۵۰ تومن کمتر از چیزیه ک پول دادم حالا اگر نخوام مرجوعش کنم ۵۰ تومنو میدن بهم ؟

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
😁😁😁نه بابا اینجوری که نمیشه...به نظرم مرجوع کن ، پولشو بهت میدن

خب من باید پست کنم چند روز بعد پولمو میدن و اینکه ادرس کجا باید بزنم

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
خب من باید پست کنم چند روز بعد پولمو میدن و اینکه ادرس کجا باید بزنم

نه زنگ بزن پشتیبانی دیجی کالا ، اول وصل میشی به اپراتور ، فکر کنم میگه برای مرجوع فلان عددو بزن ، یا اگه نگفت فکر کنم باید خدمات پس از فروش‌و بزنی ، دیگه اینو خودت متوجه میشی من الآن یادم نیست، تو پیامات کد سفارش یا یه همچین چیزی هستش که باید وارد کنی ، بعد یکی جواب میده که باید بهش توضیح بدی چرا میخوای مرجوع کنی، بگو اندازش با اون چیزی که نوشته بود فرق میکنه... اونم ثبت میکنه و فرداش یکی میاد ازت میگیره ، پولتم به حسابت برمیگرده‌‌‌‌... البته من تو اطلاعات کاربریم یه شماره شبا وارد کردم، حالا نمیدونم این مبلغ به شماره شبایی که وارد میکنی برمیگرده ، یا به همون شماره کارتی که باهاش خرید کردی‌

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
نه زنگ بزن پشتیبانی دیجی کالا ، اول وصل میشی به اپراتور ، فکر کنم میگه برای مرجوع فلان عددو بزن ، یا ...

من هم شبا زدم هم کارت داخل اطلاعات 

اما یه پیامی برام اومد ک تایید شده و بب این کد پستی به صورت پس کرایه ارسال کنید ینی در این صورت کسی برا تحویل نمیاد؟

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
من هم شبا زدم هم کارت داخل اطلاعات  اما یه پیامی برام اومد ک تایید شده و بب این کد پستی به صور ...

نمیدونم این پیامی که میگی‌ چیه...من سه چهار مرجوع کردم ، اومدن دم در خونه گرفتن و بردن و پول‌و واریز کردن... همین کارایی که گفتم و بکن

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋