2737
2734
عنوان

۱۴ سالمه دوست دارم مستقل باشم

1478 بازدید | 42 پست

سلام دوستان من ۱۴ سالمه خیلی دوست دارم مستقل باشم منظورم استقلال مالیه و اینم بگم ک لزومی ب کار کردنم نیست چون از نظر خانوادگی تامینم میکنن ولی خب خودم خیلی دوست دارم ی کاری ک مناسب سنم باشه انجام بدم میخوام توی تابستون سرگرم بشم و هم ی درامدی هم داشته باشم بنظرتون چ کارایی هست ک مناسب سنمم باشه؟؟؟

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین  آفرین مستقل باش

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2728

زوده برات عشقم،تو سنت کمه هنوز بچه ای فک نکن بزرگ شدی ب خودت رحم کن زندگیتو کن

۱۴۰۰/۳/۱۲بی بی چکم مثبت شد 😍🧿   زود بزرگ نشو‌ دخترم، از الان غصه روزی رو میخورم ، که دیگه اینقدر بزرگ شدی که دیگه نیازی به من نداری،دلم میگیره، همینجوری بمون، بزار من غذات رو بهت بدم ، موهاتو شونه کنم، لباساتو تنت کنم، اخه تو دلیل هر لحظه  نفس کشیدنمی دخترم ….
2738
به نظر من درستو بخون🙄🚶‍♀️

عزیزم درسم ک قطعا درالویته و گفتم ک میخوام توی تابستون سرگرم بشم

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍
فروشندگی

فروشندگی چی مثلا؟ بنظرتون شغل مناسبیه برای ۱۴سال؟

عزیزم درسم ک قطعا درالویته و گفتم ک میخوام توی تابستون سرگرم بشم

کامپیوتر یاد بگیر .کارهای فتوشاپ و این چیزا درامدش بالاست .پاورپوینت . 

مناسب دختر ۱۴ سالست 

زبانتم خوب کن بعدا میتونی ترجمه کنی .

خیلی کوچیکی . فکرشم نکن. زوده

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2706