2733
2739
عنوان

خانوما لطفا باید چکار کنم؟

102 بازدید | 5 پست

امروز صبح از خواب بیدار شدم بعد صبحانه داشتم خونه رو مرتب میکردم یه سررسید رومیز بود فکر کردم نو هست و همینجوری توش رو یه نگاه انداختم دیدم شوهرم اولش یادداشت کرده و نوشته 10 تومن قبل عید از دوستش قرض کرده. الانم 30 تومن دیگه تو حسابش هست که برای دوستش هست. شوهرم کارمنده همچین گردش حسابی نداشته اصلا، خرجی هم قبل عید نداشتیم. ولی برادرشوهر عقد کرده بود اونموقع. الانم نمیدونم این پول رو به اونا داده یا نه. 

شاید باورتون نشه ولی قبل عید خواب دیدم شوهرم داره از دوستش پول قرض میکنه منم هی میگم نگیر. به خودش هم خوابمو تعریف کردم ولی خندید و با تعجب گفت من از دوستم؟ منم بیخیال شدم. حالا الان چجوری بفهمم این پول رو چکار کرده؟ به مادرشوهرم داده یا نه؟ 

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 

زیاد که نمیشه ثابت کرد . بالاخره داده باشن هم قضیه تمومه . این که از کارای هم با خبر نمی شید یه ذره باید درست بشه . شاید از واکنش شما میترسن که بهتون نمیگن

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
زیاد که نمیشه ثابت کرد . بالاخره داده باشن هم قضیه تمومه . این که از کارای هم با خبر نمی شید یه ذره ...

آخه خانوادش یه قرون هم تو سختیا کمکمون نکردن. منم اصلا اهل داد و بیداد و دعوا نیستم. خب شما جای من بودید چجوری سر در می آوردید به کی داده؟ 

بگو:جز آنچه خدا برای ما مقدر داشته، هرگز به ما نمی رسد. او سرپرست ماست و مؤمنان باید تنها بر خدا توکل کنند. توبه 51 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آخه خانوادش یه قرون هم تو سختیا کمکمون نکردن. منم اصلا اهل داد و بیداد و دعوا نیستم. خب شما جای من ب ...

همون سر رسیدو بهش نشون میدادم میگفتم عه نگاه کن چه بامزه مثل خواب من 😁😁😁😁 در کل من اگر چنین مشکلی پیش بیاد از این که بهم نگفته بیشتر ناراحت میشم تا پوله که رفته 🤷‍♀️

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2742
همون سر رسیدو بهش نشون میدادم میگفتم عه نگاه کن چه بامزه مثل خواب من 😁😁😁😁 در کل من اگر چنین مشکل ...

منم ازین موضوع خیلی ناراحتم ولی برام مهمه کجا پول رفته. برای همین بهش واکنش نشون نمیدم تا بفهمم. ممنون از نظرت.