2733
2734
عنوان

من و شوهرم الان سر یه قسم با هم بحث داریم چیکار کنیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 148 پست
هر وق تو لیگ اومدین صدر،اصن صدر نه دوم شدین یا رفتین فینال بعد میتونین کری بخونین😂ترجیح میدم باهواد ...

بچه جان ما رفتنی هامونو رفتیم جام هامونم گرفتیم آروم باش عزیزم یه موز خوردن ک انقدر هیجان نداره 

خداکنه ایندفعه رفتین آسیا موز بهتون ندن میاین ایران داستان زیاد تعریف میکنید😂😂😂😂😂😂

فقط خدا و دیگر هیچ ....
ببین از آسیا اصلا با من صحبت نکن خب 🤐 آفرین 😁 داخلی هم ک باید بگم تو کشوری ک روحانی رئیس جمهوره ...

نکه همیشه قهرمانید امسال که قهرمان شدیم و گلات کردیم تو جشن جفتش رات میدم

رئیس جمهور بعدیم میبینیمتون😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه جان ما رفتنی هامونو رفتیم جام هامونم گرفتیم آروم باش عزیزم یه موز خوردن ک انقدر هیجان نداره  ...

وای جرم به خدا🤣🤣🤣🤣🤣 امجدیه رو چه افتخاری میدونی اخه پنج سال پیش ننه باباتم نبودن،این افسانه اس افسانه ها واقعی نیستن😂😂😂

ایشالا امسال باز زیر العین نرین مجبور شین تودوزی کنین😂

نکه همیشه قهرمانید امسال که قهرمان شدیم و گلات کردیم تو جشن جفتش رات میدم رئیس جمهور بعدیم میبینیمت ...

ما ستاره هامون پاسخگوست اصلا لازم نیس من دهن باز کنم جواب بدم 😄

اره قبل الانو دیدی بعدیشم حتما ببین 😂

فقط خدا و دیگر هیچ ....
2731

از یه فوتبالی هر چی رو میخواید بگیرید ولی بازی تیمش رو نگیرید! بخدا که وقتی نشه بازی شو ببینی نفست بالا نمیاد!

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ
از یه فوتبالی هر چی رو میخواید بگیرید ولی بازی تیمش رو نگیرید! بخدا که وقتی نشه بازی شو ببینی نفست ب ...

آره خودمم به این نتیجه رسیدم بدترین اعتیاده.

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
هر وق تو لیگ اومدین صدر،اصن صدر نه دوم شدین یا رفتین فینال بعد میتونین کری بخونین😂ترجیح میدم باهواد ...

جدول لیگ و دیدی اصن لنگی جانم؟

اول اطلاعاتت و بالا ببر بعد بیا کری بخون کوچولو

مردم ترجیح می‌دهند دروغی را بپذیرند که باورهای قبلی آن‌ها را تایید کند تا واقعیتی که امنیت ذهنی را از آن‌ها بگیرد ...                                                                 استیون هاوکینگ