2733
2739
عنوان

اخ جوننن ب وزن ایده الم رسیدم

275 بازدید | 21 پست

بچها من قدم ۱۶۸ ژنتیکی چاق نمیشیم منم دارو گیاهی خکردم چاق بشم از ۵۰ رسیدم ب۶۵ شکم و پهلو با وجود باشگاه..‌بازم چاق چاق نبودم اما از شکم متنفرم چ پسر چ دختر حالم بد میشه ...تایم ورزشمو بیشتر کردم تو خونه برنج کم کردم الان خداروشکر شدم ۶۰ لاغر شدم قشنگ حس میکنم لباس میپوشم  شله توتنم خخخ...پهلو اب شد شکمم همینطور باز دوس دارم لاغر تر بشه ولی دیگ بیشتر لاغر بشم صورتم لاغرمیشع ...خاستم بگم شمام بخاین میتونین...با ورزش و حلقه دمبل. اب و کاهو زیاد خوردن

قوی باش،بجنگ..

خوش به حالت

کاشکی بعضی ها میفهمیدن زندگی هرکسی به خودش مربوطه کاشکی بعضی ها میفهمیدن سرشون توی زندگی خودشون باشه کاشکی به کلیشه های جنسیتی احترام‌میزاشتیم کسی که همجنس گراست دست خودش نیست و تو نمیدونی چقد زجر میکشه کسی که خوشگل نیست دست خودش نبود وگرنه انتخاب میکرد که خوشگل باشه کسی که یه بیماری داره دست خودش نیست وگرنه همه ارزو سالم بودنو دارن                          خلاصه بگم زندگی هرکسی به خودش مربوطه و سعی کنیم‌مسخره نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو شهرمون داروخونه گیاهی دارع  با مجوز ی کپسول گیاهی هست...اسم نداره دستسازع توش هم دگزا نیس حت ...

عکسشو میذی عزیزم منم لاغرم😋

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2738

آخرش نفهمیدم چاق شدی یا لاغر

وزن فعلی ۶۴___وزن هدف ۵۵___امضای قدیمی ☺️(آرزوی فعلیم دیدن بیبی چک مثبت🤰🥺مطمئنم خدا باز مثل همیشه منو به این آرزوم هم می‌رسونه😍❤️۱۴۰۰/۶/۱۳بیبی چک مثبت شد خدایا شکرت😭😭❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻)
بخای میشع

چطوری کم‌کردی 

تو چ مدت

کاشکی بعضی ها میفهمیدن زندگی هرکسی به خودش مربوطه کاشکی بعضی ها میفهمیدن سرشون توی زندگی خودشون باشه کاشکی به کلیشه های جنسیتی احترام‌میزاشتیم کسی که همجنس گراست دست خودش نیست و تو نمیدونی چقد زجر میکشه کسی که خوشگل نیست دست خودش نبود وگرنه انتخاب میکرد که خوشگل باشه کسی که یه بیماری داره دست خودش نیست وگرنه همه ارزو سالم بودنو دارن                          خلاصه بگم زندگی هرکسی به خودش مربوطه و سعی کنیم‌مسخره نکنیم
چطوری کم‌کردی  تو چ مدت

۲ ماه من چند سالع ورزش میکنم اما تایم کم بود دیگ تصمیم گرفتم بیشترش کنم بخاطر شکم...ورزش اروبیک کار میکنم دمبل و حلقه هم میرم...برنج کم کردم وگرنه رژیم اصلا نگرفتم فقط ورزش طولانی طوری ک کامل خیس عرق میشدم 

قوی باش،بجنگ..
2706