2733
2734
عنوان

کیا مجرد هستن و مستقلن؟؟

421 بازدید | 43 پست

سلام، خانوما کسی اینجا هست که زندگی مجردی رو تجربه کرده باشه؟؟ یا از آشنایانشون ؟؟ 

۱۹ سالمه یه سال هست که تصمیم دارم جدا زندگی کنم میخوام کاشت مژه یاد بگیرم، برنامه مم اینه تا سه چهار سال آینده پول جمع کنم و جدا از خانواده‌ زندگی کنم. 

چجوری پدر مادرتونو راضی کردید؟؟ 

( من مادرم به شدت غر میزنه به شدت تیکه کنایه میزنه به شدت فحشای بد میده و خیلی خیلی عصبیه) 

لطفا کمکم کنید🙏🏻🙏🏻 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من  نمیتونم یه ساعت از مامانم دور باشم

۲۱ سالمه توی مزون خود مامانم کار میکنم و تایم کلاس رقص(مربی رقص هستن)بعضی موقع ها من میرم 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
عزیزم راضی کردن نمیخواد ک.. شما وقتی کار و درآمد خوب داشته باشی میتونی مستقل بشی قرار نیست ک اونا به ...

شما مستقل زندگی میکنید؟؟ 

به هرحال من نمیخام قطع رابطه کنم باهاشون 

فقط هم با مادرم مشکل جدی دارم، ولی با پدرم نه 

2706