2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من زیاد استفاده کردم اما فکر میکنم اورال و بورجوییس و بایودرم و کاپریس و محصولات دیگه که استفاده کردم خیلی بهتر بودن با همین قیمت یا کمتر. زیادی تبلیغ میکنن اما خداییش به اندازه تبلیغاشون خوب نیستن حتی ادکلانشم بوش خپب نمیمونه بجز جوردنی گلد اسنزا. من الان کلی محصولاتشو دارم تموم بشه دیگه نمیخرم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
اره قبلا ژل شوینده داشتم‌خیلی خوب بودش

منم 2 تا کرم دور چشم چند روز پیش واسه خواهرم و مامانم خریدم. امیدوارم اینام مثل بقیه محصولات پوستیش خوب باشن

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
من زیاد استفاده کردم اما فکر میکنم اورال و بورجوییس و بایودرم و کاپریس  و محصولات دیگه که استفا ...

خب الان من فیس واش اورال دارم نمیدونم چرا حس خوبی بهش ندارم قبلا از اوریفلیم داشتم خیلی خوب بود گفتم دوباره بگیرم

خب الان من فیس واش اورال دارم نمیدونم چرا حس خوبی بهش ندارم قبلا از اوریفلیم داشتم خیلی خوب بود گفتم ...

آره اگر راضی هستی بگیر به نظر من محصولات آرایشی بهداشتی برای هر کس یک جور عمل میکنه دقیقا مثل ضد آفتاب ها اگر برای تو خوبه و راضی هستی پس استفاده کن مهم اینه راضیت کنه. ولی من با محصولات اوریفلم رضایت کافی نداشتم به جز ریمل ابروی پرکنندش و ادکلن جوردنی گلد اینزا بقیش رضایتمو جلب نکرد. مهم اینه راضی باشید.

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706