2737
2739

خانما من یکماه کرم معجزه استفاده کردم صورتمم خیلی روشن شده، هم خودم هم خواهرام خیلی راضی هستیم، ولی الان ی سرچ کردم دیدم تو نی نی سایت اکثرا گفتن بعد از گذشت دوسه ماه صورتشون پر از لکدو جوش شده، خییییلی نگرانم صورت منم خراب شه

بابا استفاده نکنین این کرمای دست ساز اصلا خوب نیستن اوایلش میزنی یهو سفید میشی بد قطعش ک کنی یهو پوستت لک میاره بخاطر وجود هیدروکینونه ک خیلی عوازض داره و سرطانراس 

از بس گفتم ب همه خسته شدم 😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آجیم استفاده میکنه 

صورتش مثل آینه س 

یه مدت حالش زیاد خوب نبوداستفاده نکرد هیچی نشد الان دوباره شروع کرده به استفاده کردن

منم پارسال یه دو ماهی استفاده کردم بعدش حال روحیم خراب شداستفاده نکردم 

رنگ صورتم مثل قبل برگشته ولی اینکه عوارضی داشته باشه که من ندیدم

خدایا شکرت
2740
آجیم استفاده میکنه  صورتش مثل آینه س  یه مدت حالش زیاد خوب نبوداستفاده نکرد هیچی نشد الا ...

وای خداراشکر ی حرف مثبت بالاخره شنیدم والا من همین ک عوارض نداشته باشه خداراشکر میکنم اینقدر ک ترسیدم بخدا

چه خوب  بعد چه مدت جواب گرفتین  میشه فقط روغن آرگان استفاده کنم‌بدون‌ صابون  اثر د ...

بعد از ی هفته ک قشنگ تاثیرشو می بینی ولی بعد یکماه کامل تاثیر میزاره، من امروز سی روز شده ک استفاده کردم چون میگن نباید یهو مصرفو قطع کنی میخواستم واسه ماه دوم باز کرم رو سفارش بدم ک اینبار هفته ای دوبار فقط استفاده کنم، ک الان واقعا ترسیدم