2733
2734
عنوان

جوششش

66 بازدید | 10 پست

هرکی هر آه حلی برای جوش زیرپوستی داره بگه چ صنعتی چ سنتی🤪❤️

خسته شدم دیگههه😩

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

خاک رس قهوه ای

سیب زمینی رنده شده با چند قطره آبلیمو بریزی تو قالب بذاری یخ بزنه روزی یکیشو بزنی به صورتت یه ربع بعد بشوری.اول زیر پوستی ها میان رو.بعد خوب میشن

صلواتم برات فرستادم😊

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
خاک رس قهوه ای سیب زمینی رنده شده با چند قطره آبلیمو بریزی تو قالب بذاری یخ بزنه روزی یکیشو بزنی به ...

خاک رسو چجوری بزارم

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاک رسو چجوری بزارم

اگه به گلاب حساسیت نداری با گلاب قاطی کن.اگه حساسی با آب قاطی کن.بعد بزن به پوستت حدود ۱۰ دیقه یه ربع بعد بشورش.قبل از اینکه کامل خشک بشه باید بشوریش

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
2731

علت جوش میگن از کبد و خون 

باید قید خوراکیهای صنعتی که مواد نگهدارنده دارند رو بزنید 

و روغن های کارخونه اییکمتر مصرف کرد 

حجامت 

و خوردن کاسنی، عناب . انار،کاهو  خون رو تصفیه می‌کنه 

خدا را آنقدر در زندگیتان احساس کنید تا زندگی حس زیبایش را به شما ببخشد
علت جوش میگن از کبد و خون  باید قید خوراکیهای صنعتی که مواد نگهدارنده دارند رو بزنید  و ...

40 روزه دارم کاسنی میخورم هیچ فرقی نکرده

2738
عناب رو هم امتحان کن 

چجوری بخورم؟؟ 

خاک رس قهوه ای سیب زمینی رنده شده با چند قطره آبلیمو بریزی تو قالب بذاری یخ بزنه روزی یکیشو بزنی به ...

برات 5تا صلوات فرستادم