2737
2739

ما یه گروه بزرگ فروش اینترنتی لباس کودک داریم و در حال حاضر حدود ۱۷ نفر باهامون همکاری میکنن. بدون نیاز به سرمایه و با کمترین زمان و انرژی کسب درامد میکنن🥰

فقط تلگرام

برای اطلاعات بیشتر میتونین به این شماره در تلگرام پیام بدین

09224126142

یا آیدی

@mohamadei97

نمیشه همینجا توضیحات بدی؟

دوستان تو تلگرام کانال مذهبی دارم ممنون میشم اگه حمایت کنین @mahdaviat_313_mahdi           اجرتون با امام زمان عج 😊چـادری اگر هستم،لباس های قشنگ هم دارم،غروب جمعه اگر دلم میگیرد،شادی ها و دیوونه بازیای دخترونه ام سرجایش است،سر سجاده اگر گریه میکنم!گاهی هم از ته دل میخندم شایدجایم بهشت نباشد!اما چادر من بهشت من است 🥰خدایا دوستت دارم💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🛑نحوه همکاری در کودک شیک خیلی راحته

به این شکل که عکس های گروه ما رو در پیج کانال یا گروه خودتون میچینید👌

و شروع به عضو گیری میکنید ❇️

زمانی که از مشتری سفارش گرفتید از ما موجودی میگیرید و در صورتی که موجود باشه به مشتری اعلام می کنید تا واریز انجام بدن

و شما هم برای ما واریز میکنید و بعد آدرس و مشخصات رو برامون بفرستید تا ما ارسال انجام بدیم 

✅قیمت گذاری تون به این شکل است که میتونید ۱۰ تا ۲۰ درصد روی کارا قیمت اضافه کنید

✅ و ۵ تا ۱۰ درصد هم ما به عنوان تخفیف همکاری از قیمت اصلی کم می کنیم

به این صورت بدون سرمایه گذاری و دغدغه ارسال و هماهنگی؛ سود خودتون رو میبرین🌺

@koodakshik98

2740
نه عزیزم چه پولی بگیرم شما فقط کافیه یه گروه پیج یا کانال راه اندازی کنین

آخه دوجا تو اینستا پیدا کردم میگفت برای فرم ثبت نام پول میخاد و بعد پول برگردونده میشه!!!!  

اونوقت هزینه پست با کیه؟ من شما یا مشتری؟